К сожалению, русская версия публикации отсутствует, предлагаем вариант на украинском языке

Міжнародний фестиваль «Be Free» до Львова привезуть білоруси

21.07.2008 · АнонсыМіжнародний фестиваль «Be Free» до Львова привезуть білоруси

«Білоруська музична альтернатива» - BMAground, Європейське радіо для Білорусі, і молодіжна ініціатива «СтудФормат» вже другий рік поспіль проводить в Україні міжнародний фестиваль «Be Free». Минулого року фестиваль проходив в Луцьку, цього року місцем зустрічі учасників фестивалю з Польщі, України та Білорусії обрано Львів. «Львів нам підходить і за духом, і за місцем розташування. Місту бракувало рок-прориву, 8-10 серпня, він відбудеться під час фестивалю», - зазначила під час прес-конференції одна з організаторів фестивалю Марія Садовська.

Україну білоруси обрали місцем проведення заходу через те, що ні полякам, ні білорусам, не потрібно отримувати візи аби сюди приїхати. «Також тут набагато простіше організовувати фестивалі. В Білорусії, аби провести якийсь виступ під відкритим небом, необхідно заплатити чималу суму міліції, медикам, купити дозвіл, надіслати на прослуховування музичний матеріал», - розповів керівник музичного лейблу BMAground Віталь Супрановіч.

Водночас лідер рок-гурту ULIS Слава Корінь повідомив, що рок-музика вже близько десяти років не в фаворі у білоруської влади: «Людям нав’язують музику, яка не примушує думати, яка не говорить про внутрішні почуття, політику. Донедавна організувати виступ просто неба було практично неможливо, навіть у нормальному клубі це було складно організувати». Через це ще одним завданням, які поставили білоруси, організовуючи цей захід - показати, що в Білорусії є рок-культура та привернути увагу до того, що відбувається в країні.

Участь у фестивалі візьме близько 30 гуртів. Зокрема, з білоруської сторони: Krama, ULIS, Neuro Dubel, Zygimont vaza, WZ-ORKIESTRA, Pomidor/OFF, IQ-48, Стары Ольга; з польської - Habakuk, Voo Voo; української - «Тартак», «Гайдамаки».

Львів
площа Ринок
      8 серпня з 12:00 по 17:00,
парку ім. Б.Хмельницького
      9 серпня з 14:00 по 24:00 та 10 серпня з 16:00 по 23:40.

Більше:
www.festsvabody.org
www.myspace.com/fest_svabody
http://fest-svabody.livejournal.com

zaxid.net


 
РЕКОМЕНДАЦИИ
No comment
НОВОСТИ
No comment
24.03.2022

No comment

Фронтмены групп The Gitas и O.Torvald – представили общую песню
НОВОСТИ
Фронтмены групп The Gitas и O.Torvald – представили общую песню
02.05.2022

«Досить» – это гимн воинам, которые сейчас защищают украинскую землю и независимость от военной агрессии России