К сожалению, русская версия публикации отсутствует, предлагаем вариант на украинском языке

Фестиваль Славське-Рок: чекайте в липні!

20.06.2008 · Анонсы Фестиваль Славське-Рок - це можливість для українців познайомитися з досвідченими європейськими виконавцями, а західноєвропейським гуртам - із українською молодою рок-сценою. 
Цього року на головній сцені фестивалю плануються виступи європейських легендарних  та молодих потужних гуртів:
  А також відомих українських команд:  

  • Віктор Морозов та гурт Мертвий Півень (Львів)
  • CHILIBOMBERS (Херсон)
  • ПРОПАЛА ГРАМОТА (Кам'янець-Подільський)
  • ФАЙНО (Львів)
Всі концерти на Головній сцені починатимуться о 19-00 і триватимуть до ночі.

Після концертів плануються покази фільмів кінофестивалю «Відкрита Ніч» на полі. Так що, глядачі зможуть, лежачи на корематах, споглядати фільми українських режисерів на фоні зоряного неба і гір.  

Для охочих більш активно провести ніч, пропонуються афте-паті….дискотеки з ді-джеями на всю ніч у маленькому сільському клубі. Вже запрошено ді-джеїв з Італії, Великобританії та Німеччини. Ді-джейм з Італії одночасно є  учасником гурту «La Skarnemurta». Шалений позитив цього гурту залишив незабутні враження у всіх, хто потрапив на їхній концерт у Києві, чи Одесі. 

Але музична програма, насправді, триватиме і вдень. Новою для фестивалю Славське-рок буде, так звана «денна сцена», де виступатимуть молоді гурти, такі як КОНТРАБАС (Полтава), ВІРАНДА (Київ), ЯСОН (Вінниця), МАРТОВІ (Вінниця), КОРАЛЛІ  (Івано-Франківськ), Че-Че (Червоноград-Черкаси), Гапочка (Київ), Outstars (Одеса), Animalssessioon (Миколаїв-Київ)… Розміститься Денна сцена в центрі селища біля клубу, якраз там, де працюватимуть творчі майстерні. Концерти починатимуться о 15-00. Так що, можна буде і чомусь навчатися, і слухати музику.

Також в центрі селища вдень проводитимуться інтерактивні екологічні семінари, присвячені темі забруднення навколишнього простору, і особливий акцент буде зроблено на загрозу з боку пластику, одноразових поліетиленових виробів взагалі та проблем, пов'язаних з їхнєю утилізацією на планеті Земля, численні зростаючі звалища. Цьому буде присвячено перформанс та створення інсталяції. Також усім охочим буде запропоновано зробити колаж або намалювати плакат, щоб висловити свою думку з цього приводу. Усі роботи вивішуватимуться в селищі, щоб усі охочі змогли ознайомитися.

В сільському клубі будуть показувати документальний фільм «Незручна правда», що розказує про глобальне потепління. Режисер – Девід Гуггенхайм, в головній ролі – колишній віце-президент США Ел Гор. 
В 2007 році фільм отримав дві премії «Оскар» в номінаціях «документальний фільм» та «саунд-трек до фільму». Того ж року сам Ел Гор отримав за «Незручну правду» Нобелівську премію миру. 

25-27 липня
Славське-Рок
смт. Славське
Львівська область.

 
ПУБЛИКАЦИИ
Славське Рок святкує п’ятиріччя
АНОНСЫ
Славське Рок святкує п’ятиріччя
14.06.2011

Цього року міжнародний фестиваль «Славське Рок» проходитиме вп'яте. З того часу, як фестиваль вперше відбувся у 2007 році, на наших сценах виступили майже 80-т гуртів, серед яких команди з Польщі, Німеччини, Латвії, Туреччини, Великої Британії, Угорщини, Білорусі, Швеції, Чехії, Італії, найкращі українські рок-гурти, а також багато молодих вітчизняних команд, для яких фестиваль став кроком у майбутнє

Мокре пекло у Славському. Третій день
ФОТО
Мокре пекло у Славському. Третій день
08.08.2008

Ранок третього дня видався раєм. Сонячно й тепло. Постійне враження, що чогось не вистачає. На малій сцені програма виявилася більш фольковою, ніж важкою, на противагу попереднім двом дням.

Мокре пекло у Славському. Перший і другий дні
ФОТО
Мокре пекло у Славському. Перший і другий дні
08.08.2008

Відверто кажучи, якби не надмірна вологість із 25-го по 27-ме липня, то «Славське-Rock» був би чи не найкращим фестом літа. Всі найліпші складові він має - гори, драйвова музична програма, а ще всілякі інші атракції типу снеп-шотів, велотурів, кінопоказів, розмальовок пляшок і тіл, інсталяцій із зібраного сміття в Карпатах та інших не менш цікавих справ.

РЕКОМЕНДАЦИИ
No comment
НОВОСТИ
No comment
24.03.2022

No comment

Андрей Толок, Haissem: «Музыка не шашлык, она не маринуется»
НОВОСТИ
Андрей Толок, Haissem: «Музыка не шашлык, она не маринуется»
19.07.2020

Автор и вдохновитель поп-группы Ampula Seven, блэк-метал команды Haissem и формации Sunset Forsaken, о том, что внутренняя потребность в творчестве важнее внешних стимулов