19 січня ні раптова сніжна заметіль, ні зваблююча можливість пірнути в ополонку з нагоди Водохреща, не завадили шанувальникам сучасного українського рок&ролу заповнити натовпом тісний зал маркету CITIcom. Тут відбувалася автограф-сесія зірок, чиї пісні увійшли до збірки «З новим РОКом!» виданої на Moon Records під патронатом Джем FM. Зірки сяяли посмішками і щедро роздавали автографи. А кращі слухачі отримали спеціальні подарунки від улюбленої радіохвилі.
Вітаємо Джем FM з успішним втілення проекту, та сподіваємость, що подібні збірки стануть регулярним подарунком українським рокоманам.
19-20 сентября на украинской онлайн-платформе hover.link — БеZVIZ Pre-party 1.5 пройдет первое мероприятие. Это пространство, которое максимально воспроизводит музыкальный фестиваль в реальности