Танок На Майдані Конго

Все по 8 гривень (ТНМК, Іван Дорн, Fame)

Тренд 764 тис. просмотров Like 4 тис.
К сожалению, русская версия публикации отсутствует, предлагаем вариант на украинском языке

ТНМК, Іван Дорн та Fame об’єдналися заради треку «Все по 8 гривень», записавши пісню наживо, на вулиці, та без жодного музичного інструменту. Цей процес знімався відразу на багато камер і тепер настав час побачити це відео.

Олег «Фагот» Михайлюта: «Я колись давно побачив в Лондоні бітбоксера, який грав на вулиці. Ми теж використовували бітбоксинг на концертах, але ніколи не робили це за канонами жанру. Відтоді і захотілося зробити щось подібне. Мені здається, що чесний олдскульний live – це те, що треба саме зараз. Спочатку ми записали це в студії з Іваном Дорном (пісня «Все по 8 гривень» увійшла до альбому «СПАМ»), а потім вирішили запросити Фейма й вийти на вулицю. Тепер можна шукати далі, бо кожен експеримент звільняє місце для наступного».

Олександр «Фоззі» Сидоренко: «Хіп-хоп дедалі стає комерційнішим й пафоснішим. А от бітбокс нагадує, з чого все починалося, бо хіп-хоп в першу чергу - вулична культура, а не платформа для заможних вечірок. Я дуже радий, що ми нарешті це зробили - вийшли на вулицю з друзями, взяли по мікрофону в руки, та зробили трек за декілька хвилин. Особисто я дуже боявся того, що поки вийде це відео, долар коштуватиме вже не 8 гривень, а більше. Ніби встигли».

Зйомки відбувалися на Михайлівській площі Києва. Режисер - Фагот, монтаж - Олег Артим, камери - Віктор Демідов, Артур Губін, Олександр Зарюгін, Микола Толстих, Олексій Баранов.

Дивіться відео «Все по 8 гривень» на офіційному каналі ТНМК в YouTube http://www.youtube.com/watch?v=WZYMgtUbnr0

ПУБЛИКАЦИИ
Новый альбом, концерт и конкурс от ТНМК
АНОНСЫ
Новый альбом, концерт и конкурс от ТНМК
26.11.2014

В преддверии презентации альбома «Дзеркало», назначенной на 29 ноября, ТНМК объявили конкурс, победитель которого первым получит новый диск с автографами музыкантов, а во время самого концерта группа планирует собрать средства для помощи нашим военным в зоне АТО

ТНМК зіграли концерт до Дня Народження
ФОТО
ТНМК зіграли концерт до Дня Народження
17.06.2014

14 червня Танок на майдані Конґо зіграли концерт в Зеленому Театрі. Зважаючи на події в країні, музиканти прийняли рішення не відміняти виступ, аби зібрати разом своїх друзів і шанувальників, щоб відчути єдність

ТНМК презентує збірку дуетів  «Double Trouble»
НОВОСТИ
ТНМК презентує збірку дуетів «Double Trouble»
13.12.2012

До київського концерту 15 грудня група ТНМК підготувала спеціальний реліз – цього вечора музиканти презентують цікавий диск: збірку дуетів під назвою «Double Trouble»

ДОСЬЕ
Доми (feat. Ельвіра Сарихаліл)КЛИП
ПіратиКЛИП
Пірати · 2021
380 тис. просмотров
КонтактКЛИП
Контакт · 2020
772 тис. просмотров
ДИСКОГРАФИЯ
Кольорова
Кольорова
2022
сингл
ВАТРА red
ВАТРА red
2021
альбом
7
7
2018
альбом
SPAM
SPAM
2010
альбом
слушать · рецензия
РЕКОМЕНДАЦИИ
No comment
НОВОСТИ
No comment
24.03.2022

No comment

Андрей Толок, Haissem: «Музыка не шашлык, она не маринуется»
НОВОСТИ
Андрей Толок, Haissem: «Музыка не шашлык, она не маринуется»
19.07.2020

Автор и вдохновитель поп-группы Ampula Seven, блэк-метал команды Haissem и формации Sunset Forsaken, о том, что внутренняя потребность в творчестве важнее внешних стимулов