SilverTown

Все буде так

Тренд 6 тис. просмотров Like 553
К сожалению, русская версия публикации отсутствует, предлагаем вариант на украинском языке

27 січня 2019 року о 13:00 за Києвом група SilverTown презентувала свій дебютний відеокліп на пісню «Все буде так» яка увійшла до однойменного синглу. Презентація проходила в форматі лайв стрім відразу на трьох платформах: facebook, instagram і youtube. Музиканти спілкувалися з фанами, відповідали на питання в чаті, розповіли про етапи зйомок, про труднощі з якими довелося зіткнуться і про враження які залишились після всього процесу. Після стріму хлопці відкрили доступ до перегляду кліпу на своєму каналі в YouTube.

А почалося все на фестивалі «100 пудовка» в Дніпрі. Після виступу, на фудкорті, весела атмосфера, приємна компанія, море позитиву, вишнева наливка, і тут Сергій Кмєть «стріляє»: «... пацани, а давайте я вам зніму кліп?». Ми переглянулися і сказали: «звичайно давай !!!», і одразу закріпили це тостом.

Спочатку запланували знімати відео на пісню «Краща сторона», але в один момент все переграли і обрали «Все буде так». Так як саме ця пісня найповніше і яскраво розкриває нашу творчість. Знімали все в рідному Кам'янському на повному ентузиазмі. Цей кліп є дебютом для всих його учасників, і тих хто був в кадрі і тих хто був за кадром. Головний оператор Руслан Ковальський. Режисер, монтажер і головний духовний ідеолог всього процесу - Сергій Кмєть. Весь бекенд знімав Олександр Біндюк. Дякуємо Вам хлопці, Ви справжні Кенти!

Зняли все за три знімальних дні. Локаціями були: порожній торгівельний центр, покинутий недобудований ще наприкінці 80-х ангар в промзоні і обладнана таємна кімната, як у Гаррі Поттера). У торговий центр нас пустили всього на один день. Перший день, перший досвід і  виникли перші проблеми про які навіть і не думали. Виявилося, що в торговому центрі, через великий простір, барабани повністю перекривали звук мінуса з колонок, виходила каша, барабанщик не чув мінус і вилітав. Прийшла думка про можливе існування мобільних додатків, які синхронізують спільне відтворення музики. Після двох годин пошуків, проб установок і налаштувань ми нарешті знайшли потрібну програму і синхронізували два телефони. З одного пустили звук на колонки а з іншого в навушники барабанщику і таким чином загроза зриву зйомок і втрати однієї з двох головних локацій минула.

На ангарі теж не обійшлося без проблем. Стоїть собі руїна, ніяк не обгороджена, немає написів про належність до будь-якої форми власності. Повз нього ходить трамвай - звичайнісінька територія міста. Ми приїхали розклалися, все підготували, налаштували і сіли чекати заходу сонця для потрібного освітлення. Тут підійшов дядько, і почав нас фотографувати, на камеру знімати ... На пропозицію поговорити - він відповів що будете з охороною розмовляти, яка зараз приїде і згорне весь наш «балаган»). Нерви трохи почали даватися взнаки, адже до заходу ще було години дві. Ми нікуди не поспішали і до нас ніхто не приїжджав. Дочекалися заходу, почали знімати, і тут під'їжджає перша машина. Виявилося що цей дірявий ангар - це власність автортанспортного підприємства місцевого металургійного комбінату «ПАТ Дніпровський меткомбінат». Чоловік з машини був товариський, усміхнулася і сказав що вже викликаний наряд приватної воєнізованої охорони. За наступні півгодини, до повної темряви, ми відзняли все що планували і почали збирати речі. І тут почалося ... Приїхали дві машини з охоронної фірми, в броніках, зі зброєю, як годиться)), і стали дивитися як ми вантажимо речі по машинах. Потім приїхав начальник варти підприємства, потім директор комбінату з якоюсь жіночкою. І всі вони мовчки стояли і дивилися як ми збираємо речі. Говорити то було вже нема про що …)) Все вже зроблено))). Ми звичайно вибачилися що так вийшло, побажали всім добраніч і поїхали. Третій день пройшов вже рівненько.

Загалом всі ці випробування були не марними! Вийшло набагато краще ніж ми собі це уявляли. Тож приємного перегляду та до зустрічі на концертах, па-па!))

ДОСЬЕ ДИСКОГРАФИЯ
Все буде так
На двох
На двох
2018
сингл
слушать
Поколение
Поколение
2017
сингл
РЕКОМЕНДАЦИИ
Cardinal Birds: Если иметь цель и много работать - возможно все!
ИНТЕРВЬЮ
Cardinal Birds: Если иметь цель и много работать - возможно все!
26.12.2018

Разница между музыкальными стилями нивелируется, что говорить о философии. Панк уже не тот, скажете вы - возможно.. в нем уже нет того бунта и протеста, но все еще бушует кураж свободы и дух молодости

Delfinia випустили сингл за участю Олафа Торсена
НОВОСТИ
Delfinia випустили сингл за участю Олафа Торсена
06.12.2018

Український melodic power metal проект Delfinia представив трек «The World Of Dream», до запису якого долучився відомий італійський гітарист Олаф Торсен (Labyrinth, Vision Divine)