ШANA

Малюк

Тренд 141 тис. просмотров Like 1 тис.
К сожалению, русская версия публикации отсутствует, предлагаем вариант на украинском языке

Харківський альтернативний гурт ШАNA представив новий кліп на пісню «Малюк». Відеоробота постала перед глядачами справжньою казковою історією, що розгорнулася серед засніжених карпатських пейзажів.

Кліп «Малюк» - це результат спільної режисерської роботи вокалістки групи Катаріни Леонової і Анни Мельникової, талановитої фотохудожниці і фахівця в області візуального мистецтва.

«Розробляючи ідею кліпу, ми перш за все хотіли відійти від стандартів, відтворити фантасмагоричну реальність жіночої багатогранної природи. А карпатські краєвиди та багата місцева міфологія прекрасно нам в тому допомогла», - поділилася Анна. Зйомки кліпу проходили в віддаленому карпатському селищі Буковець в кінці січня.

Катаріна Леонова, яка перевтілилась в кліпі в три різних образи, згадує про знімальний процес: «Іноді було настільки холодно, що на очі наверталися сльози, але у нас зібралася дивовижна команда, кожен з нас «горів» і це зігрівало і безмежно надихало».

Пісня «Малюк» входить до дебютного альбому «Молюсь», який ШАNA записала в 2015му Берліні. Диск випущений на лейблі Moon Records.

ДОСЬЕ
СкучаюLIVE
Скучаю · 2016
631 просмотров
РЕКОМЕНДАЦИИ
No comment
НОВОСТИ
No comment
24.03.2022

No comment

Андрей Толок, Haissem: «Музыка не шашлык, она не маринуется»
НОВОСТИ
Андрей Толок, Haissem: «Музыка не шашлык, она не маринуется»
19.07.2020

Автор и вдохновитель поп-группы Ampula Seven, блэк-метал команды Haissem и формации Sunset Forsaken, о том, что внутренняя потребность в творчестве важнее внешних стимулов