Minamorali

Театральний Альтруїзм

Тренд 5 тис. просмотров Like 94
К сожалению, русская версия публикации отсутствует, предлагаем вариант на украинском языке

Як я втомився від повсякдення, ось і після перегляду дебютного відео від Мінаморалі у мене залишається враження - «ось, іще один кліп». Це серединна характеристика якості – «на достатньо». А навіщо рок- музика якщо вона тебе не «розриває»?

Драйв, лірика, все присутнє, є режисерський задум «зняти грим, змінити роль», але я залишаюсь прихильником погляду, що відео має продовжувати і підсилювати аудіо. З таким успіхом я можу подивитись live-запис, при тому, там не буде лаж типу барабанщик лупить по тарілкам, а їх не чутно, бо на студії їх «задавили». Дрібниці, які збивають настроєність.

Все ж, можете назвати мене нудний буркотун, бо більше 2000 ютюбівських показів про щось та свідчать. Побажаємо Мінаморалі успіхів, а слухачу не оминути увагою відео, щоб скласти своє враження і бути в курсі подій сучасної української рок-сцени.

ПУБЛИКАЦИИ
Рок з молоком #9. Minamorali
РОК З МОЛОКОМ
Рок з молоком #9. Minamorali
28.02.2012

Зовсім нещодавно київський гурт Доріан Грей був однією з найперспективніших рок-команд. Їх демо-записи були відомі у різних колах молоді, вони приймали участь у різноманітних фестивалях, акціях. Але останнім часом про хлопців чути було не так багато як хотілося б. До того ж, гурт змінив назву. Тепер Доріан Грей – це Minamorali. Більш детально про свою творчість і життєвий шлях розказали самі ж хлопці

ДОСЬЕ ДИСКОГРАФИЯ
Мінаморалізм
Мінаморалізм
2014
альбом
слушать · рецензия
РЕКОМЕНДАЦИИ
No comment
НОВОСТИ
No comment
24.03.2022

No comment

Фронтмены групп The Gitas и O.Torvald – представили общую песню
НОВОСТИ
Фронтмены групп The Gitas и O.Torvald – представили общую песню
02.05.2022

«Досить» – это гимн воинам, которые сейчас защищают украинскую землю и независимость от военной агрессии России