Karta Svitu

Квартира

Тренд 14 тис. просмотров Like 317
К сожалению, русская версия публикации отсутствует, предлагаем вариант на украинском языке

Дебютний відеокліп гурту Karta Svitu на пісню "Квартира". Історія взаємин, яка пролітає на очах крізь предмети і спогади.

Іван Марунич, фронтмен Karta Svitu: «Коли ми оприлюднили цю пісню, нам написало багато людей, що ця історія їм близька. У кожного були моменти розлуки, при якій залишалася надія. І фраза “твоя зубна щітка стоїть досі біля моєї” відгукнулася у багатьох. Одного дня я подзвонив давньому товаришу режисеру і сказав, що хочу зняти кліп на пісню під назвою “Квартира”. Він, ще не почувши саму пісню, розповів мені телефоном ідею відео, яке ідеально лягла під трек. Як кажуть, тоді кліп вже був готовий, залишалося тільки його зняти».

Режисером і автором ідеї став Мітя Шмурак, відомий по роботі з гуртами Антитіла, ТНМК, Артемом Пивоваровим, Jerry Heil та багатьма іншими топовими артистами. За світловий дизайн відповідала компанія Alight (художник по світлу Євген Костира), яка створювала шоу на НСК «Олімпійський» до 30-річчя Незалежності. Саундпродюсером треку став Артур Данієлян, відомий по роботі з гуртами Без Обмежень і СКАЙ.

Мітя Шмурак, режисер: «Після першого прослуховування треку, я зрозумів, що це має бути нестандартна лавсторі. Адже кожен з нас при розриві стосунків стикався з тим, що побутові, повсякденні предмети важливої для нас людини стають дорогими. Залишилося тільки згадати про незвичайний макро-об'єктив, який дозволив нам повністю зануриться в нескінченний цикл, який розповів історію головних героїв пісні».
Перед стартом кліпу групу Karta Svitu підтримали старші колеги по сцені: Фоззі і Фагот з ТНМК, Олег Собчук з гурту СКАЙ, Олександр Положинський і новоспечена «холостячка» Злата Огнєвіч записали спеціальне відео і благословили Івана Марунича і команду на успіхи в шоу-бізнесі.

ДОСЬЕ ДИСКОГРАФИЯ
Сингли
Сингли
2021
сингл
РЕКОМЕНДАЦИИ
Сергей Радзецкий: «Играть годами одно и то же одинаково — невероятно скучно»
ИНТЕРВЬЮ
Сергей Радзецкий: «Играть годами одно и то же одинаково — невероятно скучно»
25.07.2019

Чай з м’ясом — пожалуй, самый драйвовый из проектов Сергея. На его счету — роли худрука SЮR Band, одного из авторов программы Avant Floyd, инструменталиста и композитора в дуэте Big Second

В Украине проводят исследование музыкальной индустрии
НОВОСТИ
В Украине проводят исследование музыкальной индустрии
11.07.2020

Організатори запрошують до участі музикантів і гравців ринку