Це вам не англійський етикет

Це вам не англійський етикет

Волосся Вероніки


1. Punky-Funky
2. А мама так хотіла внуків
3. Пісня про дружбу
4. Підозра
5. Даю Івану
6. О_о
7. Жаб'ячі очі
8. Шняга
9. Кольорові сни (Я не мудак)
10. Ненависть
11. Сіськи-піськи (Абздольц cover)
12. Shady Lanson
13. Етикет
ВСЕ ТРЕКИ
К сожалению, русская версия публикации отсутствует, предлагаем вариант на украинском языке

Відтепер «Волосся Вероніки» – це не тільки сузір’я, а й перспективний український гурт, який замайорів на панк-горизонті. «Майорить» він, якщо точно, вже не перший рік, але вперше оформив свою творчість в повноцінний альбом.

«Це вам не англійський етикет» - вже з назви зрозуміло, що чемної інтелігенції в текстах чекати не варто, але і відверто брутальними їх не назвеш, такий собі панківський підхід – весело про серйозне, серйозно про веселе.

Стосовно музики – це потужний панк, не плутати з весільним бум-ца-ца. Волосся Вероніки «натиснуть» вам на вуха своїм драйвом, головне прослухати не тільки перший трек, бо то доволі цікавий експеримент, але зазвичай такі композиції ставлять вкінці.

Відзначу одинадцятий трек «Сіськи-Піськи» який є кавером на однойменну пісню ще одних українських хуліганів панк-року Абздольц.

Слухаючи «Це вам не англійський етикет», я згадую Борщ, можливо хлопці в певних нюансах не дотягують до авторитетів, але впевнено крокують у вірному напрямку.

Врешті, пісні у вільному доступі, тож, ви можете спокійно урізноманітнити свій плейлист свіженьким. Приємного прослуховування.


Исполнитель:
Волосся Вероніки
Название:
Це вам не англійський етикет
Категория:
Альбомы
Год издания:
2015
Издатель:
self-released

ДОСЬЕ РЕКОМЕНДАЦИИ
No comment
НОВОСТИ
No comment
24.03.2022

No comment

Андрей Толок, Haissem: «Музыка не шашлык, она не маринуется»
НОВОСТИ
Андрей Толок, Haissem: «Музыка не шашлык, она не маринуется»
19.07.2020

Автор и вдохновитель поп-группы Ampula Seven, блэк-метал команды Haissem и формации Sunset Forsaken, о том, что внутренняя потребность в творчестве важнее внешних стимулов