Второе Я

Второе Я

ТонкаяКраснаяНить


1. Пролог
2. Добро Пожаловать
3. Дорога Домой
4. Часть 2
5. В Наших Руках
6. Правда Или Ложь
7. Часть 3
8. Танцы Теней
9. Этой Ночью
10. В Темноте
11. Время (feat. Сергей Бабкин)
12. Бездна
13. Хватит Бояться
14. Эпилог
15. Сотни Дорог
ВСЕ ТРЕКИ
К сожалению, русская версия публикации отсутствует, предлагаем вариант на украинском языке

Другим повноцінним студійником порадували харківчани ТонкаяКраснаНить. Нова платівка отримала назву «Второе Я». Сказати, що вона відрізняється від попередніх робіт команди не можна, а… треба. Дійсно, хоч і не кардинально, але відмінність між «Вторым Я» і, наприклад, «Саундтреком Моей Жизни» відчувається неозброєним вухом. Але це стосується більшою мірою самого звучання, адже тексти і посил залишилися такими же життєстверджуючими та потужними. Дехто з слухачів уже встиг розкритикувати нову роботу ТКН, називаючи її слабшою, але, як на мене, платівка аж ніяк не слабша від попередніх, вона просто дещо ІНША.

Влітку було випущено сингл з нового альбому, а разом з ним і відео на пісню «Правда или Ложь». Простий але досить оригінальний кліп, гітарна лірична музика, магічні вставки струнно-смичкових та глибокий зміст поезії зробили з пісні дійсно якісний хіт. Варто відзначити ще один трек – «Время». Пісня записана разом з ще одним видатним та культовим харківчанином – Сергієм Бабкіним. Досить вдалий дует. Дещо незвично для поціновувачів талантів як ТКН так і Бабкіна, але при цьому гармонічно, колоритно і драйвово. Відчувається, як душа рветься назовні.

Взагалі, «Второе Я» можна назвати історією про людину, що потрапила у вир спокус великого міста. Міста нездійснених мрій, в якому кришталь надій розбивається об холодні стіни сірих будівель і байдужі обличчя людей, спорожнілих всередині... Міста, де страхи беруть верх над здоровим глуздом, а шепіт нічних вулиць, від якого крижаніє кров, доводить до божевілля, змушуючи віддати все за одне лиш відчуття свободи.

У цій історії не можна бути собою. Невідомо, якими фарбами блищатиме наступна ніч у цьому лабіринті гучних проспектів і пустельних провулків. Саме час побачити в дзеркалі нового себе. Іншого, не схожого на захопленого піднесеними висловами слабака, що намагається дарувати тепло і любов всім і кожному, але при цьому ловить лише погляди, повні цинізму і недовіри. Пора розгледіти сильного й упевненого в наступному кроці героя, палаючого від азарту при вигляді нових поворотів долі. А як висловилися самі музиканти: «Мы нашли наше Второе Я. Все его грани отражены в этой истории».

Також слід відзначити вставки між деякими піснями, які представлені у вигляді, я б сказав, глибоко філософських, світлих і обнадійливих мантр чи білих віршів, висновок з яких лише один: все у цьому світі в наших руках і залежить тільки від кожного з нас…

До речі, цікавий факт: датою виходу релізу є 11.11.11 р…


Исполнитель:
ТонкаяКраснаяНить
Название:
Второе Я
Категория:
Альбомы
Год издания:
2011
Издатель:
Iншамузика

ПУБЛИКАЦИИ
ТонкаяКраснаяНить: «Слушайте музыку, которая вам по душе»
ИНТЕРВЬЮ
ТонкаяКраснаяНить: «Слушайте музыку, которая вам по душе»
11.03.2012

ТКН - «неформат», который слушают и любят сотни тысяч поклонников хорошей музыки. Наверное, это связано с качественностью материала, который исполняет коллектив, с той живостью, которую парни вкладывают в каждую минуту пребывания на сцене и в каждое слово, ноту!

ДОСЬЕ
В Наших РукахLIVE
В Наших Руках · 2012
68 тис. просмотров
Правда Или ЛожьКЛИП
Правда Или Ложь · 2011
361 тис. просмотров
РЕКОМЕНДАЦИИ
No comment
НОВОСТИ
No comment
24.03.2022

No comment

Андрей Толок, Haissem: «Музыка не шашлык, она не маринуется»
НОВОСТИ
Андрей Толок, Haissem: «Музыка не шашлык, она не маринуется»
19.07.2020

Автор и вдохновитель поп-группы Ampula Seven, блэк-метал команды Haissem и формации Sunset Forsaken, о том, что внутренняя потребность в творчестве важнее внешних стимулов