Я без тебе

Я без тебе

Шосте Чуття


1. Я без тебе
К сожалению, русская версия публикации отсутствует, предлагаем вариант на украинском языке

Весна надихає на романтичні думки та переживання. Не оминуло це і музикантів з гурту «Шосте Чуття», які у ці перші теплі дні вирішили зробити всеукраїнську радіопрем’єру своєї нової пісні «Я без тебе». Композиція лірична за настроєм, але водночас традиційна для «Шостого Чуття» за звучанням.
 
 «Коли ти залишаєшся серед чотирьох стін з одним вазоном і тишею навколо, тільки тоді починаєш усвідомлювати, що не цінував тих днів, коли кохана людина була поруч і заповнювала цю порожнечу, - розповідає про нову пісню соліст гурту Михайло Бучковський. - Тепер ти до нестями хочеш знову спільних сніданків, кави з одним на двох круасаном, невимушених усмішок та пронизливих поглядів, годинних розмов ні про що і водночас про все, прогулянок під палючим сонцем і проливним дощем та навіть сварок, які закінчуються за 15 хвилин палким поцілунком й засинанням в обіймах під улюблений фільм. І ти кажеш: «Я без тебе цього всього не зможу».
 
В унісон з прем’єрою пісні «Я без тебе» гурт на своїх офіційних сторінках у соцмережах оголосив перелік міст, в які уже незабаром завітає з концертами на підтримку нового синглу. У концертному графіку «Шостого Чуття» – Луцьк, Хмельницький, Тернопіль, Чернівці, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Одеса, Миколаїв, Вінниця, Івано-Франківськ, Львів, Дрогобич, Рівне та Київ. Невдовзі команда оголосить дати концертів та зали у кожному з міст.   


Исполнитель:
Шосте Чуття
Название:
Я без тебе
Категория:
Синглы
Год издания:
2018
Издатель:
self-released

ПУБЛИКАЦИИ
Рок з молоком #33. Шосте Чуття
РОК З МОЛОКОМ
Рок з молоком #33. Шосте Чуття
24.05.2013

Молодий гурт «Шосте Чуття» за короткий час досягнув успіху і своєю творчістю став відомим у багатьох містах України, знайшов прихильників на різноманітних подіях, концертах, фестивалях. Хлопці розказали, чим вони займаються і чим планують зайнятися згодом. А також, повідали факти зі свого творчого становлення

ДОСЬЕ ДИСКОГРАФИЯ
Мені треба
Мені треба
2012
альбом
слушать
Знай, пам'ятайКЛИП
Знай, пам'ятай · 2014
30 тис. просмотров
Давай ДавайКЛИП
Давай Давай · 2013
25 тис. просмотров
РЕКОМЕНДАЦИИ
No comment
НОВОСТИ
No comment
24.03.2022

No comment

Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
НОВОСТИ
Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
02.05.2022

Латвийские рок- и метал-группы и другие представители индустрии выражают свою поддержку народу Украины в это непростое время!