My Cardiac Reset

My Cardiac Reset

InСАЙД


1. I'm Alive
2. Until I Die
3. Short Me
4. Пустеля
5. So Loud
6. My Way
К сожалению, русская версия публикации отсутствует, предлагаем вариант на украинском языке

InСайд нарешті представили дебютний ЕР, що має назву «My Cardiac Reset».

Перше що, напевно, асоціюється в мене з цим міні-альбомом – це енергія... Море потужної енергії! Гурт в збірці демонструє найвищі (на даний момент) свої здібності. Ритми і мелодії захоплюють, гітарні рифи «качають», все, одним словом, як і має бути. Ліричних композицій немає, лише стимулююча альтернатива та nu-metal. Розслабитися слухач зможе лише під завісу ЕР – у пісні «My Way».

Видно, що гурт довго йшов до цього релізу і, що головне, відповідально підійшов до його створення. Харизми та внутрішнього драйву, що вилітає з кожною нотою, не віднімати. Це робить альбом дуже цікавим, і дає можливість добре розгледіти потенціал групи під різними кутами.

Досить привабливим аспектом альбому є те, що музика динамічно розвивається: група не розжовує по двадцять разів один і той же епізод, безперервно рухаючись тільки вперед!

Всі пісні альбому, окрім «Пустеля» – англомовні. Напевно, іде орієнтація і на західну публіку. І, знаєте, в перспективі – не безпідставно. Адже альбом відмінно продуманий, якісно зіграний, непогано заспіваний. Та все ж, незважаючи на безліч позитивних якостей, дана робота до ТОПа трохи не дотягує. Справа не в тому, чим «My Cardiac Reset» є, а, скоріше, в тому, чим він не являється. ЕР не дивує, не інтригує, не демонструє нічого, чого б не було раніше. Давайте ці «мінуси» спишемо на вік колективу. Як би не було, та творчість має право на існування і бути представленою у будь-якому куточку світу. Як кажуть «хто не ризикує, той і не п’є шампанського».

Альбом відмінно «лягає» на слух, але окремо хочеться виділити пісні «Until I Die», «Пустеля», «My Way».

Дмитро В.


Исполнитель:
InСАЙД
Название:
My Cardiac Reset
Категория:
Альбомы
Год издания:
2012
Издатель:
self-released

ПУБЛИКАЦИИ
InSide: «Ми завжди любили важку музику!»
ИНТЕРВЬЮ
InSide: «Ми завжди любили важку музику!»
24.09.2014

Багатьом шанувальникам якісної альтернативи InSide вже давно встиг полюбитись. Останні роки склад гурту зазнає змін, також змінюється і стиль. Але енергетика, яку несуть хлопці у своїх піснях – нікуди не ділася, і лише продовжує йти «по наростаючій»

InSide - Life After Death [single]
НОВОСТИ
InSide - Life After Death [single]
05.06.2014

Київські «металюги» InSide нагадали про своє існування потужним синглом «Life After Death». Це перша офіційна студійна робота після повернення в 2013 до групи першого вокаліста Кирила Ткаченко

InСайд возвращаеться с новым-старым вокалистом
НОВОСТИ
InСайд возвращаеться с новым-старым вокалистом
05.07.2013

Группа InСайд жива, и готова снова зажигать огонь в ваших сердцах и душах! Примечательно, что группа возвращается со сменой в составе, а именно новым вокалистом. На данный момент группа ведет активную работу над новым материалом, в качестве видео-подтверждения вашему вниманию демка новой песни «Бей в цель»

ДОСЬЕ
Life After DeathКЛИП
Life After Death · 2014
4 тис. просмотров
I'm AliveКЛИП
I'm Alive · 2012
7 тис. просмотров
РЕКОМЕНДАЦИИ
Сергей Радзецкий: «Играть годами одно и то же одинаково — невероятно скучно»
ИНТЕРВЬЮ
Сергей Радзецкий: «Играть годами одно и то же одинаково — невероятно скучно»
25.07.2019

Чай з м’ясом — пожалуй, самый драйвовый из проектов Сергея. На его счету — роли худрука SЮR Band, одного из авторов программы Avant Floyd, инструменталиста и композитора в дуэте Big Second

Андрей Толок, Haissem: «Музыка не шашлык, она не маринуется»
НОВОСТИ
Андрей Толок, Haissem: «Музыка не шашлык, она не маринуется»
19.07.2020

Автор и вдохновитель поп-группы Ampula Seven, блэк-метал команды Haissem и формации Sunset Forsaken, о том, что внутренняя потребность в творчестве важнее внешних стимулов