Gerold

Gerold

Gerollds


1. Pretendent Love
2. Королева сходу
3. Чекаю на тебе
4. Відчуваю
5. Тенети
6. Намалюй
7. Дівчина VK
8. Какаду (бонус)
ВСЕ ТРЕКИ
К сожалению, русская версия публикации отсутствует, предлагаем вариант на украинском языке

Ніхто з вас не задавав собі питання: чому українська рок-музика не дуже популярна навіть у нашій країні? Я вже мовчу про закордон… Може, це пов’язано із промоушеном, може, ще з чимось… Як би там не було, та буквально недавно мені довелося переслухати дебютний альбом київського гурту GEROLD, що отримав однойменну назву («GEROLD»). До платівки увійшло 8 пісень. Усі окрім двох – україномовні.

Ми маємо справу з дуже хорошим альбомом. Потреби з чимось порівнювати – просто не виникає. Та й, не знаю, чи можна. Бо, принаймні, в нашій країні не багато гуртів, що грають таку музику. Звичайно, якщо звернути погляди на американську сцену – то… Але це вже геть інша історія. Якщо серйозно, то відчувається вплив американської рок-музики на творчість колективу, але хлопці все рівно намагаються вносити у свої творіння якоїсь оригінальності. Це придає деяким пісням певного шарму.

Відкриває альбом англомовна композиція «Pretended Love». Тут усе за класикою жанру. Можна було б спершу подумати, що це грає молодий починаючий гурт із Каліфорнії на початку 90-х. З одногу боку – це певний рівень (послухайте, думаю, погодитесь зі мною). Але з іншого – надворі уже далеко не 90-ті…

У наступному треці «Королева Сходу» можна відмітити вокал. Та, до слова, вокал хороший у всіх піснях. Достатньо експресивний, достатньо емоційний, в поєднанні із музичною складовою – те, що треба. Звичайно, є над чим працювати, та для початку – згодиться.

«Відчуваю» - єдина лірична композиція на платівці. Гарний текст, гітарні соло, потужні ударні, що проявляються у всій красі під кінець пісні – guten!

Особливо хочеться відзначити дві пісні – «Тенети» та «Намалюй». Це так звані хіти! Драйвові, запальні і, що не мало важливо, «ненапряжні». Можливо, саме ці пісні можна буде почути на ФМ станціях чи на різних збірках.

Є пісня й з соціально напрямленою тематикою – «Дівчина VK». Вона про… Коротше, «пропала дівчина в контакті»!

Про жартівливу композицію «Какаду» музиканти самі сказали так: «Песня «Какаду» это личная драма вокалиста которого запарил его попугай. Но, как показывает практика, на песни со смыслом мало кто обращает внимание...» Незважаючи на останній аргумент, музиканти більше всього відійдуть від виконання цієї пісні…

Загалом, можна сказати, що альбом витриманий у стилі альтернативного року. Місцями проявляється панкове звучання (як от у конусному треку «Какаду»), але його не так багато, і акцентувати увагу на цій платівці на ньому не варто.

До слова, альбом вийшов на третю річницю гурту, таким чином ставши своєрідним подарунком як і самим музикантам, так і їх шанувальникам.

Митько Сяржук


Исполнитель:
Gerollds
Название:
Gerold
Категория:
Альбомы
Год издания:
2013
Издатель:
self-released

ДОСЬЕ ДИСКОГРАФИЯРЕКОМЕНДАЦИИ
No comment
НОВОСТИ
No comment
24.03.2022

No comment

Фронтмены групп The Gitas и O.Torvald – представили общую песню
НОВОСТИ
Фронтмены групп The Gitas и O.Torvald – представили общую песню
02.05.2022

«Досить» – это гимн воинам, которые сейчас защищают украинскую землю и независимость от военной агрессии России