Across The Wounds
Слушать/купить:
iTunes Youtube Music Bandcamp

Across The Wounds

Azathoth Circle


1. Heart Of Fire
2. Crowned
3. Everything Comes Real
4. Dog Song
5. Віджени
6. Good Days
7. My Own Shell
8. Thats What
9. Teeny Voices
10. Black Magic
ВСЕ ТРЕКИ
К сожалению, русская версия публикации отсутствует, предлагаем вариант на украинском языке

Київські дарк-металісти Azathoth Circle 29 серпня 2017 року випустили свій перший повноформатний альбом "Across The Wounds". Команда як завжди експериментує зі стилями, граючи з важким звуком і рішеннями, звичними для мейнстріму, та захоплює в 45 хвилин подорожі до глибин вашої свідомості.
 
Свіжа робота Azathoth Circle представляє собою цілісну розповідь, яка створювалася на глибоко особистих образах і емоційній ліриці, однак музиканти зробили все можливе для швидкого та безболісного проникнення в історію кожного слухача:
«Ідея ряду ірраціональних переживань, що об'єднав би композиції лонгплею концептуально, зародилася у нас давно. Мало-помалу напрацьовуючи досвід, нам вдалося втілити в реальність платівку, що відображає страхи і надії кожного з нас. Ми не обіцяємо вам катарсису, скоріше "Across The Wounds" - це можливість відчути себе «вдома», в дитинстві, під час першої закоханості, всередині страхів і радостей, що супутні життю», - говорять музыканти.
 
Під час запису альбому Azathoth Circle продовжили традиційні для себе експерименти з гітарним саундом, великою кількістю синтетичних ефектів і несподіваними для гурту інструментами, такими як варган. "Across The Wounds" записувався Рене Лібертіном, зводився і мастерився (при технічному сприянні Жені Мантуліна і Олексія Романченко) на чеській студії Jaro Sound, оформленням платівки займалися руки Дениса Кардана.
 
Команда обіцяє випустити альбом на фізичних носіях до середини вересня. Презентація альбому в Києві відбудеться 8 жовтня у клубі MonteRay Live Stage за підтримки дружніх київских команд.
  
Запис - Рене Лібертін
Зведення та мастеринг - Jaro Sound (Чехія) при співпраці Жені Мантуліна і Олексія Романченко
Арт - Денис Кардан


Исполнитель:
Azathoth Circle
Название:
Across The Wounds
Категория:
Альбомы
Год издания:
2017

ДОСЬЕ ДИСКОГРАФИЯ
Lingua
Lingua
2018
альбом
The Replacement
The Replacement
2014
альбом
слушать · рецензия
РЕКОМЕНДАЦИИ
No comment
НОВОСТИ
No comment
24.03.2022

No comment

Обзор сцен на 360 градусов, прямые трансляции и даже фуд-корты
АНОНСЫ
Обзор сцен на 360 градусов, прямые трансляции и даже фуд-корты
09.09.2020

19-20 сентября на украинской онлайн-платформе hover.link — БеZVIZ Pre-party 1.5 пройдет первое мероприятие. Это пространство, которое максимально воспроизводит музыкальный фестиваль в реальности