«Митцям – не місце в Україні», - до такого висновку дійшли музиканти чернівецького електро-фольк гурту «Stelsi». У своїй новій композиції «Роялті» хлопці яскраво і точно змальовують ставлення влади і суспільства до творчих людей в нашій країні. Ця пісня – перша в історії команди такої гострої соціальної тематики
До нового синглу увійшли чотири треки – альбомна і радіоверсія пісні, експериментальна переробка «Стелсі» у незвичному для них стилі «брит – поп», та ремікс від відомого чернівецького бітмейкера Sheff'а
Латвийские рок- и метал-группы и другие представители индустрии выражают свою поддержку народу Украины в это непростое время!