РЕДАГУВАТИ
Навколо Кола

Навколо Кола

легка
Хлопці знали один одного з раннього віку, бо разом навчалися у школі для обдарованих дітей імені М.Лисенка. Потім їхнє спілкування продовжилося у київській Консерваторії. До того, як вони познайомилися з теперішньою вокалісткою, вже пробували колективно пограти, але спроби так і залишилися спробами. Точніше, все це носило більше розважальний характер. Коли ж доля звела разом всіх учасників колективу, народилася ідея реалізувати свої творчі ідеї у колективній творчості. Творчій формації було знайдено ім’я «Навколо Кола» і закипіла робота.

Це був 2003 рік. До групи приєднуються духові: тромбоніст та трубач. Всі разом працюють на власній репетиційній базі, що була розташована у святому місці – підвалі Києво-Печерської Лаври. Саме там народилися декілька перших пісень колективу, які одразу ж було вирішено записати.

Дебютний виступ Навколо Кола відбувся на головній площі країни – Майдані Незалежності – в останній день 2004 року. Це був концерт «Новорічна Ніч’2005». Наступний рік був насичений музичними подіями. Але все по порядку.

Навесні 2005-го гурт їде до міста Суми, де кожного року збиралися всі рокери області, на перфоманс під назвою «Суми Рок Фест». Там колектив одразу отримує запрошення виступити на день міста Суми разом із відомими виконавцями.

Травень 2005-го був знаковим для України, так як наша країна приймала міжнародний конкурс Євробачення. На фоні конкурсу було влаштовано багато акцій і виступів. Так, наприклад, на Трухановому острові був організований такий собі «ЕвроCamp» - табір, де жили гості фесту. Там було влаштовано величезну сцену, на якій, окрім багатьох українських колективів, мав можливість виступити і гурт Навколо Кола. Після цього перфомансу, колектив запросили взяти участь у рубриці «Саунд Чек», що відбувалася в рамках ранкового шоу на Новому каналі. Потім послідкувало запрошення на фестиваль «Гніздо» у Білій Церкві.

Концерт на честь Дня Молоді на майдані Незалежності також відбувся не без виступу Навколо Кола. Наступного дня гурт запросили взяти участь у фіналі фестивалю Перлини Сезону у Запоріжжі. Це були 4 дивовижні дня у місті металургів на Дніпрі. В номінації рок – музика брали участь багато талановитих гуртів, однак, за правилами голосування, всі вони віддали голоси саме за гурт Навколо Кола. Дивовижно! Це була перша серйозна перемога гурту! Перше місце в номінації рок-музика!

І знову Майдан Незалежності. Виступ Навколо Кола на святі Дня українського Прапора, після чого гурт отримав пропозицію виступити на головній площі країни на концерті «Революція на граніті». Потім одразу поїздка на фестиваль «Музичний острів» в Харків.

В той час радіостація Наше Радіо запрошує гурт в програму «Медове життя», де цілу годину ефірного часу відбувається живий концерт колективу. Наприкінці року, Навколо Кола бере участь в програмі «Обсерваторія», знову ж таки на хвилях Нашого Радіо, де отримав можливість зробити свій перший професійний запис на студії Третьяков продакшн. Записаний трек «Змінити світ» потрапив в ротацію радіостанції NRJ, а також декількох столичних радіостанцій.

2006 рік ознаменувався виступами на фестивалі «Тарас Бульба» в місті Дубно, де гурт отримав почесну 3-тю премію та участю в концертах на підтримку відомої політичної партії. Також Навколо Кола пограли у Тернополі на фестивалі «Нівроку» і завітали до Луцька на концерт UPfest, де команду примітив телеканал ТЕТ, запросивши згодом знятися у відомій програмі «Дивись!». Також колектив встиг засвітитися на музичній збірці під назвою «Второе дыхание №2», що випустила студія «100% records». На платівці звучить трек «Літати».

2007 став також знаковим для Навколо Кола. Гурт змінив місце дислокації, на що знадобилося багато часу, однак тим не менш, музиканти продовжували працювати над музичним матеріалом. Влітку Навколо Кола потрапили на музичний фестиваль в Балаклаві, де забрали гран-прі і грошову премію.

2008 рік можна назвати відносним затишшям перед грозою. Музиканти працюють паралельно в інших проектах, гастролюють і заробляють на життя. Змінився і склад гурту. Відтепер це: ударні – Микола Томасишин, бас –гітара – Антон Дерев’янко, перкусія – Дмитро Ільїн, гітара – Микола Раков і на вокалі Світлана Германова.

В даний момент колектив працює над матеріалом для дебютного альбому. Перший сингл Навколо Кола розробляє в тандемі з відомим українським гуртом Мотор’ролла.

ПУБЛИКАЦИИ
Navkolo Kola презентує свій дебютний альбом «Океан»
НОВОСТИ
Navkolo Kola презентує свій дебютний альбом «Океан»
05.10.2016

Робота над платівкою тривала з осені минулого року на двох київських студіях. До складу альбому «Океан» увійшли 11 пісень. Всі композиції потужні за змістом і музичним наповненням. Направленість текстів соціальна, проте є і пісні про особисті переживання.

ДИСКОГРАФИЯ
Океан
Океан
2016
альбом
слухати
Так і живуКЛІП
Так і живу · 2017
61 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦИИ
Сергей Радзецкий: «Играть годами одно и то же одинаково — невероятно скучно»
ИНТЕРВЬЮ
Сергей Радзецкий: «Играть годами одно и то же одинаково — невероятно скучно»
25.07.2019

Чай з м’ясом — пожалуй, самый драйвовый из проектов Сергея. На его счету — роли худрука SЮR Band, одного из авторов программы Avant Floyd, инструменталиста и композитора в дуэте Big Second

Прием заявок: Восточноевропейская Музыкальная Академия
НОВОСТИ
Прием заявок: Восточноевропейская Музыкальная Академия
18.07.2020

Music Export Ukraine в партнерстве с MONOKEY объявляет прием заявок на участие в первой Восточноевропейской музыкальной академии. Эта возможность абсолютно бесплатна и открыта