РЕДАГУВАТИ
Інший Світ

Інший Світ

легка
Це просто «Інший Світ», інше життя…

Різні за харизмою люди, але однакові за покликом долі.

Вони Інші.

Позитивні, сумні, драйвові, часом романтичні та загадкові. Про таких кажуть, що вони з іншого світу.

Дійсно, на початку 2007 року, десь на Західній Україні, відкрився портал до «Іншого Світу».

Населення складає всього 3 чоловічки:
Тарас. Бас-гітарист, вокаліст, та незмінний лідер гурту. Романтичний та чуттєвий.
Жека. Гітарист. Невід’ємна частина гурту. Веселий та загадковий.
Вітя. Драммер, і цим все сказано. Чуйний та трохи впертий. Але в цьому світі править ідилія. Можливо на це вплинула історія народження гурту, а можливо… «Починалося все з гурту «Холодна Безодня», ми тоді грали альтернативу», - каже Тарас. «В гурті нас було троє - Тарас, Женя та Андрій. В такому складі відбувся наш дебютний виступ у «Галицькій Академії».
Проте, за деяких обставин, гурт «Холодна Безодня» припинив своє існування. Натомість народився новий гурт, гурт «Інший Світ».

Стиль, в якому існує гурт - Alternative funk rock.

Пісні доволі різноманітні, починаючи від швидких та веселих, закінчуючи повільними та сумними. Назва гурту придумана не просто так. Музиканти, створюючи музику - поринають в Інший Світ, світ музики та драйву, світ веселих кольорів та романтичного настрою.

Інший Світ - це світ, де кожен особистість, де нема політики і нерозуміння. Запрошуєм всіх слухачів з нами в цікаву подорож.

Гурт брав участь у багатьох фестивалях та концертах, серед яких: Фестиваль Едельвейс, Відродження, Мізунська Звигода, Галицька Старовина, Червона Рута, Дністровська Рура, КреатиФФ, Філантропія, і. т. д. А також концерти Рок-Вибух, арт-кафе Химера, кафе Статус, Пласт (День народження 49 куреня), з’їзд байкерів «Wild Fire» (м. Коломия), День молоді ( м. Івано-Франківськ), Вечірні награвання…

Наразі «Інший Світ» випустив свою дебютну міні-платівку під назвою «Тут iзараз», і готується знімати кліп на одну з пісень. Записи знаходяться у вільному доступі.

ДИСКОГРАФИЯ
Тут і зараз
Тут і зараз
2011
альбом
слухати
РЕКОМЕНДАЦИИ
Сергей Радзецкий: «Играть годами одно и то же одинаково — невероятно скучно»
ИНТЕРВЬЮ
Сергей Радзецкий: «Играть годами одно и то же одинаково — невероятно скучно»
25.07.2019

Чай з м’ясом — пожалуй, самый драйвовый из проектов Сергея. На его счету — роли худрука SЮR Band, одного из авторов программы Avant Floyd, инструменталиста и композитора в дуэте Big Second

Прием заявок: Восточноевропейская Музыкальная Академия
НОВОСТИ
Прием заявок: Восточноевропейская Музыкальная Академия
18.07.2020

Music Export Ukraine в партнерстве с MONOKEY объявляет прием заявок на участие в первой Восточноевропейской музыкальной академии. Эта возможность абсолютно бесплатна и открыта