РЕДАГУВАТИ
Інший день

Інший день

Гурт «Іншиj День» створений в жовтні 2006 року в Києві.

Окантована прямокутником руна Торн то є ворота, крізь які мусить рано чи пізно пройти кожна людина. В англійській мові є слово thorn, що має давнє кельтське походження і означає «шип». Таємний зміст цієї руни у кельтів — подолання перешкод, перехід з певного минулого у непевне майбутнє. Крізь ті самі ворота. Чи принесе цей перехід нове життя полегшення та кращі часи, залежить від самої людини. Сильні духом зможуть відкинути минуле, що відболіло заради майбутнього, що кличе.

У слов'янській мітології руна Торн або Турісаз асоціюється із Даждьбогом. Вона символізує Абсолютне Благо, а трикутник-шип перетворюється на «ріг достатку». У слов'ян випадіння руни Даждьбога означала вдале завершення будь-якої справи, нові знайомства та зв'язки, отримання нових благ.

Розрив у вертикальній лінії додає знакові схожости з літерою «І», тоді як шип уособлює літеру «Д». Це і наш символ також. Символ «Іншого дня». Того, що чекає тебе за воротами.

Володимир Омельченко - бас-гитара, вокал;
Народився із гітарою під безсмертне «бітлове» «Let it be». Зараз налягає на бас, адже вважає, що так може краще осягнути загальне звучання кожної пісні. Він слухає усе, а говорить тільки тоді, коли треба. У житті не співає, а на сцені зазвичай просто розповідає залові одну довгу відверту історію. Його очі випромінюють відчайдушний сі-мінор навіть тоді, коли він сміється. Може, тому усі його пісні - потужні, драйвові, ритмічні, шалено швидкі та технічні - завжди сумні.

Микола Терельов - клавіші;
Сама несерйозність. Ходячий каламбур. Робить халепу з нічого, а соло - з трьох нот. Пише вірші трьома мовами, під які потім неможливо придумати мелодії. Тимчасово виконує роль менеджера групи, крім цього є менеджером футбольної команди та розповсюджувачем безкоштовних консультацій з будь-якого питання.Ненавидить репетиції, адже на них практично не ходять поціновувачі його талану.

ПУБЛИКАЦИИ
Рок з молоком #17. Інший День
РОК З МОЛОКОМ
Рок з молоком #17. Інший День
03.06.2012

Цей гурт вже відомий шанувальникам якісної української рок-музики. У їх доробку композиції різні за стилем, темпом, але їх поєднує справжність та відвертість. Чого варта лише хоч їх пісня «У лоні снів», яка перебуває у ротаціях на багатьох ФМ-станціях та телеекранах. Про творчість і багато чого іншого повідали учасники гурту Іншиj День

ДИСКОГРАФИЯ
Н/Д :(
РЕКОМЕНДАЦИИ
Сергей Радзецкий: «Играть годами одно и то же одинаково — невероятно скучно»
ИНТЕРВЬЮ
Сергей Радзецкий: «Играть годами одно и то же одинаково — невероятно скучно»
25.07.2019

Чай з м’ясом — пожалуй, самый драйвовый из проектов Сергея. На его счету — роли худрука SЮR Band, одного из авторов программы Avant Floyd, инструменталиста и композитора в дуэте Big Second

Обзор сцен на 360 градусов, прямые трансляции и даже фуд-корты
АНОНСЫ
Обзор сцен на 360 градусов, прямые трансляции и даже фуд-корты
09.09.2020

19-20 сентября на украинской онлайн-платформе hover.link — БеZVIZ Pre-party 1.5 пройдет первое мероприятие. Это пространство, которое максимально воспроизводит музыкальный фестиваль в реальности