РЕДАГУВАТИ
Елегія

Елегія

З чого все починалось?

Музика у нашому житті лунала ще з дитинства.

У кого батьки були у самодіяльності, хто просто співав для себе, а хто на зло всім та самому собі гриз граніт музичних наук. Тому створення нашого гурту є закономірним. Швидше, не ми його створили, а нас він зібрав.

Це сталося, коли після розпаду двох різних проектів ми( Іван і Артем) вирішили нарешті поєднати наші зусилля в одне русло. Таким чином, маючи барабанщика та гітариста, був необхідний басист. Шукаючи незаангажовану та незіпсовану музичними інтригами людину, ми надали перевагу Олексію. Просто з Іваном вони були тривалий час знайомі, та основною причиною було Льошине бажання творити. Треба сказати, що він дуже швидко росте… та йому не кажіть, хай не зазнається ;-)… А от з нашою перлиною, йдеться про Любу, історія цікава. Вона до нас прийшла раптово, але дуже очікувано. Ми знайомі мабуть років 7, та ні 8 (поправляє Люба)… Знаючи про її вокальні здібності, ще в старому колективі ми думали взяти її на місце вокалістки, але це сталося трішки пізніше. От мабуть і все ;-)

Що означає назва вашої групи?

Підбираючи назву колективу, ми шукали мелодійне загадкове слово зі змістом. Як саме була запропонована назва, ми не пам’ятаємо, але довгих дискусій з цього приводу не було. Можливо, ми не сильно відповідаємо первинному змісту поняття, але надаємо свій власний сенс ліричності, вкладаючи в нашу творчість усі свої переживання та емоції. Для року немає обмежень J

Чи є у Вас вже записи?

Так, записи вже є. Можливо, вони ще не такі, які б нам хотілось, але вони наші ;-). Ми їх не сильно тиражуємо, лише для близьких друзів та шанувальників, але незабаром після створення нашого сайту кожен бажаючий зможе їх послухати.

Що Ви хочете донести до людей Вашими піснями?

Цілу купу позитивних емоцій, а також ті переживання, які в нас тоді коли народжується пісня. У кожної людини є ті пісні, які вона просто відчуває. Саме таку музику хочеться донести слухачам.

Здебільшого яку мову Ви використовуєте, коли виконуєте пісні?

Виключно українську.

Що Вам дарує натхнення для творчості?

Натхнення приходить раптово, тому найголовніше його зловити та не відпускати.

На кого розраховані Ваші пісні?

На всіх, хто не зіпсував своєї душі та ще відчуває. А той, хто розучився відчувати, навчиться з нами. ( оце так сказав)

Говорити шаблонами, як-от: «ми несемо нове віяння… таких, як ми більше немає…чи ми для тих, хто від чогось втомився..» - не хочеться. Ми для тих, кому подобається те, що ми робимо.

Чи цікавитеся Ви творчістю нових колективів?

Авжеж.

В Україні так сталося, що справжні професіонали та ідейні натхненники, як правило, грають в андеграунді, а коли вони добираються до тої бажаною великої сцени та привабливих контрактів - змінюються. Тому ми хочемо, якщо дай Бог все складеться, добратися до тих великих майданчиків, але ідейно та душевно бути в андеграунді.

Хто Вам більше всього імпонує з сучасної естради?

Пригадуємо той час, коли палко підтримували будь-які починання молодих, але не весь час талановитих українських колективів. Добре, що нині є ті колективи та виконавці, які мають не лише запал та бажання, а й талант. Тому нам імпонують талановиті, неординарні особистості.

Чи є у Вас вороги?

Ми не конфліктні люди, але стерпіти деяких речей не в змозі, тому дехто вважає нас ворогами, а ми їх просто недалекими.

Хоч інколи й доводиться дізнаватися про себе багато нових речей від сторонніх людей, ми все рівно їх всіх любимо, хіба можна ображатися?… Керуємося головним правилом P.R.: «коли говорять, значить знають».

Які Ваші подальші творчі плани?

Перш за все, доопрацювати програму та зробити класний запис для радіо станцій.

Скільки зараз людей у вашій групі?

Четверо:
Люба – вокал
Іван –барабани/перкусія
Льоша – бас-гітара
Артем – гітара/бек-вокал

До якого стилю музики можете себе віднести?

Інді- рок. Наша творчість не обмежується певними рамками. ЇЇ ніхто не в змозі змінити, окрім нас самих. Творити «на замовлення» - не для нас. Тому запрошуємо усіх на наші концерти, аби у вас склалася власна думка ;-)

Чи є у Вас кумири?

Кумири? - Є люди, в яких можна повчитися – це наше головне правило J. Загалом же саме поняття є доволі суб’єктивним, індивідуальним, а ми – колектив, в якому кожен учасник є особистістю.

Кому Ви хотіли б подякувати?

Думаємо тим, кому ми дякуємо кожного дня: батькам, родинам, Богу та друзям.

Та, звісно ж, нашим шанувальникам, їх поки не так багато, але без них ми ніхто.

ДИСКОГРАФИЯ
Н/Д :(
РЕКОМЕНДАЦИИ
Сергей Радзецкий: «Играть годами одно и то же одинаково — невероятно скучно»
ИНТЕРВЬЮ
Сергей Радзецкий: «Играть годами одно и то же одинаково — невероятно скучно»
25.07.2019

Чай з м’ясом — пожалуй, самый драйвовый из проектов Сергея. На его счету — роли худрука SЮR Band, одного из авторов программы Avant Floyd, инструменталиста и композитора в дуэте Big Second

Прием заявок: Восточноевропейская Музыкальная Академия
НОВОСТИ
Прием заявок: Восточноевропейская Музыкальная Академия
18.07.2020

Music Export Ukraine в партнерстве с MONOKEY объявляет прием заявок на участие в первой Восточноевропейской музыкальной академии. Эта возможность абсолютно бесплатна и открыта