РЕДАГУВАТИ
End Of Limits

End Of Limits

легка
alternative · grunge · pop rock · punk · rock
Один з кращих гуртів Полтавщини з кращим ROCK-вокалом.
Таке звання отримав свого часу відомий в полтавській області драйвовий     ROCK- колектив, що має назву «ENDOFLIMITS» після виступу на всеукраїнському фестивалі Червона Рута. Колектив було засновано в 2002 році і на рахунку колективу безліч перемог та участі в різного роду музичних та телерадіоконкурсах. За час існування результатом натхненної та цілеспрямованої праці, колектив випустив у світ, три авторські збірки, на які отримано авторське право. Деякі пісні мали ротацію на радіостанціях країни. Колектив складається з трьох музикантів. Барабанщика Юрія Мізерника – він же є бек вокалістом колективу, бас гітариста Алексеєва Павла також виступаючого в ролі бек вокаліста, та соло ритм гітара Володимир Коваленко на прізвисько «Вокс», що виступає в ролі соліста та фронтмена колективу. Тексти та мелодію до пісень пише Володимир Вокс. Кожен учасник гурту є своєрідним індивідуумом зі своїм смаком та внутрішнім баченням світу. Через різнокольорове сприймання стилів музики, та її забарвлення стилістикою, аби не перейматися дурницями суперечок, було винайдено оптимальну назву до створеного ВІА. Назва яка могла вмістити уяву кожного про світ музики, яку музиканти мріяли створювати. І після безлічі перебраних назв, вирішили залишити «ENDOFLIMITS», що в перекладі « Кінець усім обмеженням»
ROCK THE PARTY – таку назву мав один з успішних проектів колективу який два роки поспіль раз на місяць збуджував життя субкультури м. Лубни. Сенсом проекту було познайомити молодь з музикою, та творчістю різних рок колективів країни та через музику показати інші виміри в житті молоді.  А все це стало можливим завдяки плідній співпраці з християнською помісною общиною.  Гурт приймає постійну участь в благодійних проектах, як громадських так і християнських організацій, аби своєю творчістю бути корисним для інших.
Гурт ENDOFLIMITS і по нині працює над створенням нових сповнених ідеями треків, проектів, та вдосконаленням світу через  свою творчість.
ДИСКОГРАФИЯ
Н/Д :(
РЕКОМЕНДАЦИИ
Сергей Радзецкий: «Играть годами одно и то же одинаково — невероятно скучно»
ИНТЕРВЬЮ
Сергей Радзецкий: «Играть годами одно и то же одинаково — невероятно скучно»
25.07.2019

Чай з м’ясом — пожалуй, самый драйвовый из проектов Сергея. На его счету — роли худрука SЮR Band, одного из авторов программы Avant Floyd, инструменталиста и композитора в дуэте Big Second

Андрей Толок, Haissem: «Музыка не шашлык, она не маринуется»
НОВОСТИ
Андрей Толок, Haissem: «Музыка не шашлык, она не маринуется»
19.07.2020

Автор и вдохновитель поп-группы Ampula Seven, блэк-метал команды Haissem и формации Sunset Forsaken, о том, что внутренняя потребность в творчестве важнее внешних стимулов