РЕДАГУВАТИ
Cardiomachine

Cardiomachine

важка
Cardiomachine зібрані в 2016 році, та вже за цей час встигли зайняти своє місце в плейлисті українських меломанів. Очевидці запевняють, що це справжня музична машина, якій по силі заволодіти свідомістю слухачів та залишитись в їх головах назавжди. Кожна деталь цього музичного механізму ретельно відібрана, інтенсивно протестована та готова до вживання в симбіозі з іншими невід‘ємними частинами. Саме в такому досконалому вигляді музика Cardiomachine доступна для прослуховування слухачам.

В 2016 гурт випустив дебютний альбом «Заборонені», який був дуже позитивно оцінений музичними критиками та слухачами, а пісні успішно розійшлись в ротації українських радіостанцій та на телебачення. Трек «Мовчала ти» став саундтреком молодіжного серіаліті «Київ вдень та вночі», а самі музиканти гурту неодноразово з’являлись в епізодах серіалу.

У 2018 році в складі Cardiomachine відбулись зміни та вже в новому складі музикантів почали запрошувати на музичні фестивалі. В кінці року музиканти приступили до студійної роботи.

Протягом лютого-березня 2019 року гурт планує представити трилогію синглів, над якими музиканти працювали тривалий час.
ДИСКОГРАФИЯ
Кулі
Кулі
2019
сингл
слухати
Заборонені
Заборонені
2016
альбом
слухати
РЕКОМЕНДАЦИИ
Сергей Радзецкий: «Играть годами одно и то же одинаково — невероятно скучно»
ИНТЕРВЬЮ
Сергей Радзецкий: «Играть годами одно и то же одинаково — невероятно скучно»
25.07.2019

Чай з м’ясом — пожалуй, самый драйвовый из проектов Сергея. На его счету — роли худрука SЮR Band, одного из авторов программы Avant Floyd, инструменталиста и композитора в дуэте Big Second

ВВ провели первый в Украине онлайн-концерт по билетам
НОВОСТИ
ВВ провели первый в Украине онлайн-концерт по билетам
30.04.2020

Ярко и весело прошел первый большой онлайн-концерт группы Вопли Видоплясова с презентацией альбома «Закустика», вышедший на виниле