РЕДАКТИРОВАТЬ
Black Jack

Black Jack

Відомий нідерландський історик культури Йоган Гейзінга вважав її (культуру) грою, а точніше, він був упевнений, що «через гру культура виражає своє розуміння життя і світу». Він навіть вивів нову назву людини – Homo ludens – людина ігрова.

Впевнено можна стверджувати, що ми (група Black Jack) швидше належимо до виду Homo ludens, ніж до Homo sapiens. Цим, власне, все і пояснюється.

Гра в «Black Jack» почалася у 2002 р. і триває досі. Чесно кажучи, почалася вона значно раніше, а може й не починалася ніколи, а просто собі була і, в різноманітних формах своїх, давала привід тим, хто бере в ній участь, насолодитися усією гамою відчуттів, що одночасно зароджуються, розквітають і згасають в їхніх серцях, немов міліарди зірок, що спалахують та зникають в темній і холодній порожнечі всесвіту, даруючи йому світло, рух та життя.

Пригадайте, адже усі ми, коли були маленькими дітлахами, грали в ігри. Ми робили це з радістю та задоволенням, і від одного лише спогаду про ту пору на душі стає тепліше.

Що ж трапилось потім? Ми перестали бавитись?

Навпаки, ми настільки занурилися в Гру, що почали ставитися до неї занадто серйозно. Ми часто забуваємо, що це всього лишень Гра. Саме тут нам загрожує небезпека невдач, розчарувань та руйнації надій.

Щоб уникнути цього необхідно просто усвідомлювати свою Гру, любити її та любити тих, хто грає разом з нами.

Кожного, хто прийшов на наш концерт, увімкнув запис чи зазирнув на цю Інтернет-сторінку, ми запрошуємо побавитись, погойдатися на хвилях спільного позитиву та радісно пережити цю мить духовного єднання.

Вел (Валентин Біляк) – бас.
Естет-хуліган. Вважає творчість рушійною силою у розвитку людини. Однозначно крутіший за Архимеда, оскільки впевнений, що зсуне Землю не маючи точки опори.
Замість портрету:
- За якою ознакою можна дізнатися, що людина досягла просвітлення?
- А ось за якою. Ти раптом задаєшся питанням: «Це я збожеволів – чи всі решта?»

Вано (Іван Попатенко) – вокал.
Людина-фейерверк, спроможна розпалити пожежу у серці кожного. Відважний експериментатор, геніальний актор. Виходячи на сцену, вивертає себе навиворіт и торкається найчутливіших струн душі…
… у Вас жодного шансу лишитися байдужими.
Замість портрету:
Щоб досягти успіху, кожному художнику чи композитору необхідно довго і наполегливо працювати. Декому під час роботи вдається звільнитися від его. В такому випадку народжується шедевр.
Але істиний Художник той, кому дано зовсім звільнитися від его. Життя такої людини – шедевр.

Пітон (Віктор Коротков) – гітара.
Істиний «лицар печального образу». Людина, якій вдається бути шляхетною, відверто божевільною, іноді смішною, і не позбавленою тонкої самоіронії.
Зовсім як ідальго Дон Кіхот назавжди залишився вірний ідеалам людяності. Поєднує в собі досвід та гостре відчуття актуального.
Замість портрету:
Чи доводилось Вам коли-небудь відчувати розчарування від того, що Ваші зусилля приносять менше плодів, ніж Вам хотілося б?
Якщо таке станеться, згадайте історію про равлика, який почав видиратися на вишневе дерево холодного вітряного дня запізнілої весни.
Горобці на сусідньому дереві від душі потішалися з нього. Потім один з них підлетів до равлика і спитав:
- Гей, ти, телепню, хіба не бачиш – на цьому дереві немає вишен?
Не перериваючи свого шляху, малюк відповів:
- Будуть, коли я туди дістанусь.

Рустіко (Рустам Іскандаров) – ударні.
Хороший друг і талановита людина. Слід звернути на це увагу, адже талановитих музикантів багато, а талановитих ЛЮДЕЙ серед них бракує.
Замість портрету:
Якщо хочеш щастя для всього людства, роби щасливою одну людину на день… особливо, якщо ця людина – ти сам.

Фаш (Андрій Трофімов) – скрипка, клавішні.
Невтомний мандрівник та дослідник людських душ. «Останній вождь», що живе у кам’яних джунглях.
Замість портрету:
- Щастя – це метелик. Поженешся за ним, і він полетить від тебе.
Сядь спокійно, і він сяде тобі на плече.
- То що ж робити?
- Перестань ганятися за ним. Можна спробувати сісти спокійно – якщо вистачить сміливості!
ПУБЛИКАЦИИ
Black Jack - первый клип, новый альбом
НОВОСТИ
Black Jack - первый клип, новый альбом
03.09.2009

Львовская группа Black Jack закончила роботу над альбомом и дебютным клипом, причем альбом был записан в двух вариантах англо- и украино-язычный и являют собою два полноценных творения.

ДИСКОГРАФИЯ
Н/Д :(
РЕКОМЕНДАЦИИ
No comment
НОВОСТИ
No comment
24.03.2022

No comment

Сергей Михалок спел свою культовую песню Воины света на украинском
НОВОСТИ
Сергей Михалок спел свою культовую песню Воины света на украинском
13.07.2022

Сергей Михалок и группа Ляпис Трубецкой презентовали новый сингл и видеоклип на песню Воїни світла на украинском языке. Перевод песни сделал украинский поэт, активист и волонтер Сергей Жадан