РЕДАКТИРОВАТЬ
Beetlejuice

Beetlejuice

Зібрались на весні 2001го з метою грати класичний панк-рок, який сильно смердів духом маловідомого ансамблю «Sex Pistols». Засноовниками групи були Хворий та просто Женя.

У 2003 був записаний дебютний альбом «Forever drunk, forever young, forever punk». Гурт неодноразово виступав у Києві, Тернополі, Ів-Франківську а також у клубах рідного міста. Брав участь у різноманітних вітчизняних фестивалях.

Стиль можна охарактеризувати як поп-емо панк, хоча на даний момент гурт експерементує. Своїм успіхам завдячує усім друзям, дівчатам, Анжеліні Джолі , Лікеро-Горілчаному заводу. А також гуртам Ramones, Finch, Weezer, Blink-182, Green Day, Rancid, NoFx, Gold Finger, та усім іншим українським та забугровим гуртам, які їм подобаються.

Cостав:
Антон (далі Хворий) – вокал-гітара
Вдосконалює гру на гітарі після таємничого зникнення з гурту гітариста Данила (далі Дуся). Має вищу юридичну освіту, і успішно застосовує набуті знання, працюючи у міському Шкірно-венерологічному диспансері. Полюбляє горілку та романтичні прогулянки.
Євгеній (далі Просто Женя) – гітара, бек-вокал
Разом з Хворим один із співзасновників гурту.Студент-філолог. Мовчазний та серйозний. Після таємничого закінчення першої , вирішив здобути другу освіту. Любить відповідальних людей та вродливих дівчат. Горілки не полюбляє.
Іван (далі Дрінкінс) – бас, бек-вокал
Вдосконалює гру на бас-гітарі після таємничого сна, в якому він наклав у штани. Студент-асенізатор. Дурнуватий та балакучий. Притримується іміджу самотнього романтика. Полюбляє горілку та польові квіти.
Ігор (далі Фізкультурник) – барабани, бурчання між піснями
Разом з Дрінкінсом замикає основний склад гурту. Спортсмен-борець. Після таємничого вступу до ІНФІЗу, досконало знає анатомію. Притримується іміджу флегматичного відлюдника. Полюбляє горілку та розгадування кросвордів.


ПУБЛИКАЦИИ
«Beetlejuice» - на передаче «План Маршала»
ПЛАН МАРШАЛА
«Beetlejuice» - на передаче «План Маршала»
12.02.2005

Интервью за 16.07.2004

ДИСКОГРАФИЯ
Н/Д :(
РЕКОМЕНДАЦИИ
No comment
НОВОСТИ
No comment
24.03.2022

No comment

Сергей Михалок спел свою культовую песню Воины света на украинском
НОВОСТИ
Сергей Михалок спел свою культовую песню Воины света на украинском
13.07.2022

Сергей Михалок и группа Ляпис Трубецкой презентовали новый сингл и видеоклип на песню Воїни світла на украинском языке. Перевод песни сделал украинский поэт, активист и волонтер Сергей Жадан