К сожалению, русская версия публикации отсутствует, предлагаем вариант на украинском языке

Квадраджесіма розпочала роботу над зйомками відео на пісню «Клуб»

12.07.2006 · Новости

З початком спеки столична Квадраджесіма розпочала роботу над зйомками відео на одну з найжаркіших та найспекотніших пісень альбому COSMO, пісню «Клуб». В основу відеоряду лягли матеріали деяких нещодавніх виступів на великих та маленьких майданчиках, зокрема фестивалі «Рок-Січ». Слем та відрив публіки зафіксований на камеру під час виступів і наштовхнув на те, що відео у стилі «live» непогано було б зробити саме на «Клуб». Окремі сцени наразі знімаються на репетиційній базі команди під час репетицій та різних життєвих колізій. Естетику кліпу планується наблизити до андеграундно-клубної, що в принципі очікувано -) По закінченню роботи кліп буде викладений разом з відео «Азбука Морзе» для вільного завантаження на сайті команди за адресою - www.qg.com.ua

Режисером відео «Клуб» виступив Сергій Глієвий, з яким Квадра працювала над відео «Азбука Морзе». Наразі відео «Азбука Морзе» можна бачити на телеканалі ЕНТЕР М’ЮЗІК та голосувати за нього на сайті каналу.


 
ПУБЛИКАЦИИ
Новини від Квадраджесіми
НОВОСТИ
Новини від Квадраджесіми
20.10.2006

Відбулась фотосессія Квадраджесіми для видання MAX. Номер, що вийде у листопаді буде містити розворот виконаний у гаражно-автомобільній естетиці. Поєднання стильних речей та гаражного антуражу обіцяє бути цікавим та фірмово МAXовим.

Квадраджесіма - презентують нове відео
НОВОСТИ
Квадраджесіма - презентують нове відео
03.05.2006

У суботу 20 травня, у кафе «Квартира Бабуїн» буде презентовано нове відео від формації Квадраджесіма на пісню «Азбука Морзе» з альбому «COSMO».

Квадраджесіма - відео на пісню «Азбука Морзе»
НОВОСТИ
Квадраджесіма - відео на пісню «Азбука Морзе»
13.04.2006

10 квітня відбулися зйомки відео на пісню «Азбука Морзе» з альбому «COSMO».

РЕКОМЕНДАЦИИ
No comment
НОВОСТИ
No comment
24.03.2022

No comment

Андрей Толок, Haissem: «Музыка не шашлык, она не маринуется»
НОВОСТИ
Андрей Толок, Haissem: «Музыка не шашлык, она не маринуется»
19.07.2020

Автор и вдохновитель поп-группы Ampula Seven, блэк-метал команды Haissem и формации Sunset Forsaken, о том, что внутренняя потребность в творчестве важнее внешних стимулов