К сожалению, русская версия публикации отсутствует, предлагаем вариант на украинском языке

Радіорай представив «Просторіч»

02.12.2014 · Новости

Вчора 1 грудня 2014 року, рівно через три роки з моменту виходу попереднього, офіційно вийшов такий довгоочікуваний новий альбом гурту «Радіорай» - «Просторіч»!

Океан бажання, дещиця таланту, місяці копіткої праці, сотні годин роботи в студії, безліч творчих зустрічей, гори дублів, зірвані зв’язки і збиті в кров пальці – все це призвело до створення нового супер-альбому в якому гармонійно поєднуються тендітна лірика з потужним рок-н-ролом. І все це з фолковою «приправою» у вигляді автентичних українських музичних інструментів та народного співу.

Гурт «Радіорай» дякує всім, хто прямо, чи опосередковано приймав участь у створенні цієї платівки: рідним за терпіння, друзям за небайдужість, знайомим за зацікавленість, Богові, що дав талантів, сил і натхнення. Галілуйа!

Світ змінюється невпинно, щохвилини, щосекунди. Світ вже ніколи не буде таким, як був раніше. Разом зі світом змінюється і музична індустрія. Продаж дисків, який раніше  був наріжним каменем музичного бізнесу пішов в небуття - над усіма механічними носіями музики зараз панує його Величність Інтернет. Люди не купляють диски - вони скачують музику з мережі.

Гурт «Радіорай» не збирається стояти осторонь прогресу. Забороняти скачувати наші пісні з інтернету і наполягати на обов'язковій купівлі ліцензійного диску - це все одно, що намагатись втримати сучасний швидкісний потяг голими руками. Гурт «Радіорай» очевидно не збирається цього робити. Концепцію релізу альбому змінено!

Ми раді повідомити, що тепер ви маєте змогу вільно прослухати та скачати наші пісні з офіційного джерела – Soundcloud.

Слухайте і насолоджуйтесь!

Якщо ви - затятий меломан, або фанат і все таки хочете отримати останній диск гурту до себе в музичну колекцію - приходьте на найближчий концерт гурту та голосно скажіть про це любому з музикантів «Радіорай» - подарунок у вигляді ексклюзивного CD з афтографами учасників вам гарантовано.

З любов'ю і повагою до шанувальників нашої музики, Віктор (ВГ) Головко та гурт «Радіорай»


 
ПУБЛИКАЦИИ
Радіорай: «Нікуди не поділася любов до музики і бажання експериментувати»
ИНТЕРВЬЮ
Радіорай: «Нікуди не поділася любов до музики і бажання експериментувати»
09.04.2014

Київський гурт «Радіорай» - це яскравий приклад якісної рок-музики, зробленої просто з любові до процесу, а не з так званих меркантильних міркувань. Лідер та засновник групи Віктор Головко почав грати «рокешник» ще у 1990 році і не по слухам знає, що являв собою тодішній рок-рух столиці, рух, який подарував Україні такі гурти як ВВ, Кому Вниз та ін.. А ще «Радіорай» пише новий альбом… Новин, одним словом, багато, тому розмова з Віктором вийшла досить цікавою

Радіорай - презентує свій новий альбом «Моя Географія»
НОВОСТИ
Радіорай - презентує свій новий альбом «Моя Географія»
21.12.2011

Новий альбом гурту - це подорож крізь різнобарв’я музичних стилів: від босанови до панк-року, і від хіп-хопу до хоспелу, а також барвінок поетичних рефлексій: від відвертого стьобу до трагічної любовної лірики

ДОСЬЕ
4.5.0.КЛИП
4.5.0. · 2022
3 тис. просмотров
Моя ГеографіяКЛИП
Моя Географія · 2012
1 тис. просмотров
РЕКОМЕНДАЦИИ
No comment
НОВОСТИ
No comment
24.03.2022

No comment

Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
НОВОСТИ
Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
02.05.2022

Латвийские рок- и метал-группы и другие представители индустрии выражают свою поддержку народу Украины в это непростое время!