К сожалению, русская версия публикации отсутствует, предлагаем вариант на украинском языке

Кращі Люди 9 квітня: Друга Ріка – весна добрих справ!

08.04.2009 · АнонсыКращі Люди 9 квітня:  Друга Ріка – весна добрих справ!

9 квітня у столичному клубі Docker’s ABC під час чергової вечірки благодійного арт-проекту Кращі Люди радіостанція ДжемFM представлятиме виступ молодої групи Навколо Кола та добре знаної Другої Ріки.

Перші учасники вечірки ставлять собі за план-мінімум вразити публіку потужною презентацією групи. Вокалістка Світлана Германова практично не пропускала жодної вечірки Кращі Люди, тому визначилася як, на її думку, треба правильно представити Навколо Кола, та уникнути помилок інших молодих груп. Квітень для групи Германової має стати місяцем «потужного старту», адже з кінця 2008 року Навколо Кола працювали в студії над записом свого нового матеріалу. Широкому загалові НК мало відомі, але їх то особливо не хвилює, адже група складається з фахових музикантів, що мають консерваторську освіту. Світлана Германова каже, що її групі «пощастило грати в одному концерті з Другою Рікою, але це не означає, що глядачі залишать вечірку тільки під враження виступу групи Валерія Харчишина. Навколо Кола буде, що показати «кращим людям» і групі «кращого українського вокаліста 2008 року», яким Валерія Харчишина було визнано 2 квітня під час вручення Другої Музичної ДжемFM-Премії НеПопса.

У свою чергу на вечірці арт-проекту Кращі Люди Друга Ріка представить годинну акустичну програму. Останнім часом Валерій Харчишин бере активну участь в благочинних акціях. Нещодавно лідер Другої Ріки пожертвував 50 тисяч гривень на лікування онкохворого хлопчика Андрія Жарка. Харчишин також став ініціатором проекту «Hey You». Найближчим часом на телеканалах має з’явитися відео кліп, метою якого є допомога у пошуку зниклих дітей. У тому соціальному проекті окрім Другої Ріки беруть участь Lama та Dazzel Dreams.

Валерій Харчишин: «Друга Ріка не інопланетний об’єкт, який існує тільки в музичному вимірі. Проблеми суспільства нам знайомі не тільки з новин, тому ми при першій можливості беремо участь в проектах, які реально, а не на словах допомагають у вирішенні проблем конкретних людей».

9 квітня вечірка арт-проекту Кращі Люди запам’ятається не тільки концертами груп Навколо Кола та Друга Ріка. У Docker’s ABC  всім складом завітає група Бумбокс, якій публічно буде вручена  бронзова статуетка Музичної ДжемFM-Премії НЕПОПСА. 2 квітня Бумбокс стали лауреатами цьогорічної Премії НЕПОПСА в номінації «краща група 2008 року», однак свій трофей група Андрія Хливнюка не отримала, адже того дня виступала з концертом у Махачкалі.

Довідка: Благодійний арт-проект Кращі Люди засновано в жовтні 2008 року мережею закладів Docker, радіостанцією ДжемFM та ініціативною групою вітчизняних рок-музикантів.  Мета проекту популяризація вітчизняного музичного продукту , адресна фінансова допомога відділенню дитячої онкології Київської Обласної лікарні та популяризація серед молоді донорства крові та здорового способу життя. Касовий збір від вечірок проекту Кращі Люди накопичується для придбання систем переливання крові для відділення дитячої онкології Київської Обласної лікарні.

У проекті КРАЩІ ЛЮДИ беруть участь групи: Таршис, Диверсанти, Хорта, SuperDivka, С.К.А.Й., ГражданинЪ  Топинамбур, The Вйо, Джанго, АнтитілА, Сонцекльош, НеDіля, Gouache, Гуцул Каліпсо, Ot Vinta, Оркестр Че, Мандри, CoMaha та інші.

Найближчі події від ДжемFM:
25 квітня - Палац Україна - ДжемFM представляє вперше в Україні культову виставу «День Радіо».
30 квітня - клуб Docker's ABC - арт-проект КРАЩІ ЛЮДИ: 45 ЕН & Парадуш & Qarpa.


 
ПУБЛИКАЦИИ
Київ прокидається після концертного карантину
АНОНСЫ
Київ прокидається після концертного карантину
23.11.2009

Після перерви на карантин арт-проект Кращі Люди поновить свою діяльність 26 листопада одразу з подвійної презентації. Під час чергової вечірки в клубі Docker's ABC відбудуться виступи груп Гапочка та Gouache, які представлять свої нові відеороботи та пісні.

Второй сезон «Кращих людей» открыт
ФОТО
Второй сезон «Кращих людей» открыт
21.10.2009

Презентация второго сезона проекта «Кращi люди» состоялась 15 октября в Докер Пабе. В рамках презентации прошел благотворительный концерт, цель которого — сбор средств для ремонта пострадавшего от поджога арт-центра «Я галерея»

Благодійний концерт в підтримку ЯГалереї
АНОНСЫ
Благодійний концерт в підтримку ЯГалереї
12.10.2009

Другий сезон арт-проекту «Кращі Люди» відкриється 15 жовтня у столичному Докер Пабі зі спеціального благодійного концерту, збір від якого піде на відбудову нещодавно спаленого арт-центру Павла Гудімова ЯГалерея.

РЕКОМЕНДАЦИИ
No comment
НОВОСТИ
No comment
24.03.2022

No comment

Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
НОВОСТИ
Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
02.05.2022

Латвийские рок- и метал-группы и другие представители индустрии выражают свою поддержку народу Украины в это непростое время!