К сожалению, русская версия публикации отсутствует, предлагаем вариант на украинском языке

КРАЩІ ЛЮДИ: ДжемFM чекють на поповнення, а Олег Скрипка та Гуцул Каліпсо шукають висококласних саундмайстрів.

01.04.2009 · НовостиКРАЩІ ЛЮДИ: ДжемFM чекють на поповнення, а Олег Скрипка та Гуцул Каліпсо шукають висококласних саундмайстрів.

Десята чергова вечірка благодійного арт-проекту КРАЩІ ЛЮДИ відгреміла 26 березня традиційно у клубі Docker’s ABC.  Вечір запалювали Гуцул Каліпсо (Чернівці) та OT VINTA (Рівне). Окрім концертів двох неординарних потужних гуртів, радіо програма Овочі-Фрукти ексклюзивно презентувала  кілька відео-проектів. Виконавчий продюсер групи ТІК та PR-директор групи «Ляпис Трубецкой»  в Україні - Соня Геляс представила ексклюзивну прем’єру відеробіт білоруського творчого об’єднання «Дети Солнца».

Панківське телебачення www.sa-si.tv презентувало проект  Never Again, кліпи та відверто панківські кумедні загони.  Втім відео-презентація анімаційних роликів  від ТО «Дети Солнца» була по суті анонсною, адже повноцінна українська прем’єра проектів панківського телебачення відбудеться 29 квітня під час великого сольного концерту групи «Ляпис Трубецкой» в Києві.

Стартували й запалювали вечірку Ot Vinta. Украбіли хутко підняли публіку до танцювального настрою і задали добрячого жару. Але, як на противагу звичним про цей колектив уявленням, того вечора хлопці представили свій новий кліп на дитячу колискову Пісню Конвалій. Режисером відео виступив провідний кліп-мейкер Тарас Химич, а мультиплікацію до відео намалював фронтмен «гвинтів» Юрій Журавель. По завершенні показу кліпу на Пісню Конвалій відвідувачі вечірки влаштували бурхливу овацію Журавлю, побачене нікого не залишило байдужим. У квітні кліп на Пісню Конвалій після закінчення монтажу OT VINTA планують офіційно представити на національних музичних каналах, а вже потім відео з’явиться в Інтернеті.

Вечірки КРАЩІ ЛЮДИ зазвичай не обходяться без сюрпризів а також без, так би мовити, повторних, відкриттів вже добре відомих та любих публіці гуртів. Так, вперше після минулорічної презентації дебютного альбому «Рекєт Гангстєра»,  у столиці виступив чернівецький запальний гурт «Гуцул Каліпсо».  Хлопці вдовольнили всі вимоги та забаганки залу щодо відомих пісень,  а також порадували свіжатинкою.  Попри досить складну фінансову ситуацію «гуцули» не відмовляються від планів  випуску другої платівки, кілька пісень з якої було вперше представлено саме на вечірці проекту КРАЩІ ЛЮДИ.   Зараз гурт вирішує принципове питання щодо студії, де саме буде записуватись матеріал для нового альбому. Щоб він насправді якісно звучав і не втрачав тої потужності, що відчувається під час живих виступів і змушує стрибати ноги й серце.

Наступного дня в офісі ДжемFM «гуцули» бачилися з лідером ВВ Олегом Скрипкою, який дав хлопцям кілька порад стосовно запису музичного матеріалу. Як  з’ясувалося, низький рівень  якості запису у вітчизняній рок-музиці турбує навіть визнаних метрів, адже проблема полягає зовсім не у відсутності коштів, а у відсутності висококласних фахівців. Однак  «Гуцулів»  і головного «ВВешника»  об’єднує не тільки пошук  способів і місць де можна пристойно записати свій матеріал, музиканти єдині в тому, що особливо в цей час слід продовжувати створювати позитивну музику. Нехай вона міститиме елементи навіть політичної сатири, але  все одно має залишатися мистецьким продуктом, який допомагає подолати будь які проблеми.

На вечірці КРАЩІ ЛЮДИ радіостанція ДжемFM також представила нову ведучу музичних новин НЕПОПСА – Поліну Булгакову.  Присутні мали змогу почути голос, що вже з 1 квітня буде віщати в ефірі головні рок-новини. Адже теперішня ведуча, Олена Львова, з квітня відправляється у декретну відпустку. За статистикою радіостанції, за 4 роки існування ДжемFM (день народження радіостанції святкуватиметься саме 1 квітня) у працівників провідної рок-станції народилося 10 дітей, цього року на Джемі чекають появи ще двох  малюків.


 
ПУБЛИКАЦИИ
Раздача премий НеПопсы
ФОТО
Раздача премий НеПопсы
13.04.2010

Вот уже в третий раз в Докере под крылом ДжемFM собрались любители НеПопсы, чтобы своими глазами и ушами прочувствовать ежегодную раздачу бронзовых вилок и дипломов

Вручення Музичної ДжемFM-Премії НеПопса. Церемонія друга.
ФОТО
Вручення Музичної ДжемFM-Премії НеПопса. Церемонія друга.
03.04.2009

Весна – пора підбиття підсумків року, що минув. Час, щоб пригадати найкраще і відзначити найліпших. 2-а Урочиста Церемонія Вручення Музичної ДжемFM-Премії НеПопса відбулася 2 квітня у київському клубі Docker Pub. 9 бронзових статуеток – відзнак досягнень вітчизняних музикантів у галузі рок та альтернативної музики - знайшли своїх господарів

Дев'ять статуеток непопса чекають своїх володарів
АНОНСЫ
Дев'ять статуеток непопса чекають своїх володарів
30.03.2009

2 квітня у столичному Докер Пабі (Docker Pub) відбудеться Друга Урочиста Церемонія Вручення Музичної ДжемFM-Премії НЕПОПСА. Вже другий рік поспіль радіостанція ДжемFM відмічатиме статуетками НЕПОПСА здобуття вітчизняних музикантів у галузі рок та альтернативної музики.

РЕКОМЕНДАЦИИ
No comment
НОВОСТИ
No comment
24.03.2022

No comment

Сергей Михалок спел свою культовую песню Воины света на украинском
НОВОСТИ
Сергей Михалок спел свою культовую песню Воины света на украинском
13.07.2022

Сергей Михалок и группа Ляпис Трубецкой презентовали новый сингл и видеоклип на песню Воїни світла на украинском языке. Перевод песни сделал украинский поэт, активист и волонтер Сергей Жадан