К сожалению, русская версия публикации отсутствует, предлагаем вариант на украинском языке

Mamasweed - їдуть до Києва

22.09.2008 · АнонсыMamasweed - їдуть до Києва

MAMASWEED - культова берлінська команда, яку було визнано кращим гуртом Німеччини 2006 року.

MAMASWEED - п'ятеро хлопців з східного Берліна, яким зірвало дах на психоделік-році ще у підлітковому віці. Подейкують що Mamasweed перекладається як -мамині конопельки. Смаки музикантів формувалися під впливом різних музичних культур - це і класика, і афро-біт, і регі, але переважно то були старі відомі рокові команди, такі, як Nirvana, Led Zeppelin й інші.

Музиканти двічі відвідали Україну, давали клубні концерти в Одесі і два роки поспіль були учасниками міжнародного фестивалю СЛАВСЬКЕ-РОК.

Проте лише у цьому році музиканти відвідають Київ. Побувати і  зіграти тут, давня ідея берлінських панків. Сподіваємося, що київська аудиторія вже готова до нашестя європейських каманд нової хвилі, MAMASWEED – перші.

26 вересня
21:00
«Бочка Хмільна»
вул. Богдана Хмельницького, 3 Б1

 
ПУБЛИКАЦИИ
Mamasweed - концерт в Полтаві
ФОТО
Mamasweed - концерт в Полтаві
21.02.2009

Концерт німецького гурту «Mamasweed» і полтавської групи «Онейроїд» 15 лютого 2009 року у готелі «Турист» (Полтава) - подвійна фотопорція

РЕКОМЕНДАЦИИ
No comment
НОВОСТИ
No comment
24.03.2022

No comment

Сергей Михалок спел свою культовую песню Воины света на украинском
НОВОСТИ
Сергей Михалок спел свою культовую песню Воины света на украинском
13.07.2022

Сергей Михалок и группа Ляпис Трубецкой презентовали новый сингл и видеоклип на песню Воїни світла на украинском языке. Перевод песни сделал украинский поэт, активист и волонтер Сергей Жадан