К сожалению, русская версия публикации отсутствует, предлагаем вариант на украинском языке

«День народження сучасної української культури» - у жовтні

16.10.2007 · Новости

sumno.com20 жовтня о 20:00 в Мистецькому Арсеналі відбудеться святкування «Другого дня народження сучасної української культури». У програмі - «РадіоLive» - поєднання віршів із танцями у проекті молодих поетів, читання нової книжки віршів та есеїв Сергія Жадана «Марадона», презентація цілої низки нових пісень гурту «Мертвий Півень», а також багато неочікуваних гостей та привітань.

За збігом долі, вже вдруге день народження сучасної української культури святкується в один день із днем народженням першим українським інтернет-виданням про сучасну культуру «SUMNO.com». Очікуються привітання зірок шоу-бізнесу та провідних літераторів.

Перша частина програми - театралізована імпровізація:
Театралізоване дійство - розповідь про появу сучасної української культури, одруження чоловічого і жіночого начала суч.укр.культу.

Друга частина - експериментальне читання віршів:
Друга частина програми під назвою «Радіо Live» - акція, яка подає аудиторії літературні твори в музичному супроводі за допомогою суто радійних засобів. Допомагає сприйняттю те, що читання текстів відбувається в темряві. Такі акції вже відбувалися двічі, в 2006 і 2007 році, і є спорідненими до експериментів 20-х років ХХ сторічя, коли радіоп'єси транслювалися в ефір зі спеціальних радіотеатрів, в яких були також присутні глядачі. Такий метод, як доведено науковцями, допомагає сприймати тексти на більш психологічному рівні.

Третя частина - концертна:
1. Сергій Жадан із новою книгою віршів та есеїв «Марадонна».
2. Гурт «Мертвий Півень» із найновішими піснями.

У перервах між акціями - розіграш суч.укр.призів!


 
РЕКОМЕНДАЦИИ
No comment
НОВОСТИ
No comment
24.03.2022

No comment

Андрей Толок, Haissem: «Музыка не шашлык, она не маринуется»
НОВОСТИ
Андрей Толок, Haissem: «Музыка не шашлык, она не маринуется»
19.07.2020

Автор и вдохновитель поп-группы Ampula Seven, блэк-метал команды Haissem и формации Sunset Forsaken, о том, что внутренняя потребность в творчестве важнее внешних стимулов