25, 26 та 27 вересня о 19-00 в столичному клубі «Бінго» на вас чекають яскраві відбіркові тури міжнародного фестивалю-конкурсу «живої» музики «The Global Battle Of the Bands».
42 амбіційних гурти (27 команд з Києва – 25-го та 27-го і 16 з одинадцяти інших міст України – 26-го) зійдуться у боротьбі за місця в Національному фіналі.
Публіка та поважне журі оберуть по 2 кращих гурти в кожному з турів, які складуть компанію переможцям інших турів та п’яти кращим командам минулого сезону.
Гостями на відбіркових концертах запрошено виступити три гурти з фіналу минулого року: Широко Закриті Очі, Андерсен та Абздольц.
25 вересня:
Alive
Buzzmonster
Contrabanda.com.ua
Dark Winter
Marvel
ODay
Unit XI
Seven
Пропала Грамота
27 День
АніМе
Інкунабула
Эйфория
Воанергес
Широко Закриті Очі
Порядок виступів визначається жеребкуванням.
4 грудня в столичному клубі Бінго відбувся вже восьмий за ліком Національний Фінал The Global Battle Of The Bands 2011. 13 команд з різних міст України зійшлися в боротьбі за право представляти країну на Світовому Фіналі найбільшого конкурсу для рок-колективів
Українська дирекція міжнародного конкурсу The Global Battle Of The Bands з гордістю анонсує вже восьмий за ліком Національний Фінал, який відбудеться 4 грудня в столичному клубі Бінго. В наявності два квитки на фестиваль, для розіграшу між поцінововучами сучасної вітчизняної рок-музики
4-й киевский отборочный тур международного конкурса The Global Battle Of The Bands 2011
Латвийские рок- и метал-группы и другие представители индустрии выражают свою поддержку народу Украины в это непростое время!