З 10 по 19 листопада в Bereznitsky Gallery, що на Андрієвському узвозі, 2б, проходить фотовиставка «Були Деньки», присвячена виходу нового альбому гурту Воплі Відоплясова «Були Деньки», а також 20-річному ювілею гурту. Працюватиме виставка щодня з 11.00 до 20.00.
Програма
16 листопада
18:00–19:00 Творчий вечір Олега Скрипки «Були деньки». Вхід за квитками.
17 листопада
16:00–17:00 Майстер-клас: Євген Рогачевський та Сергій Сахно.
Попередня акредитація за телефоном +38 067 239–78–81.
18 листопада
16:00–17:00 ДЕНЬ ФАНАТІВ «Були деньки».
Запис учасників за телефоном +38 067 239–78–81.
19 листопада
18:00–20:00 Закриття фотовиставки. Акустичний концерт гурту «ВВ». Вхід за квитками.
Ярко и весело прошел первый большой онлайн-концерт группы Вопли Видоплясова с презентацией альбома «Закустика», вышедший на виниле
Євген Рогачевський презентує сингл »Монако», створений в співпраці з екс ВВ-шником, бас-гітаристом Олександром Піпою. Це дебютна сольна робота музиканта за весь час участі в групі «ВВ», де він грає з 1996 року
С лидером и фронтменом «Воплей Видоплясова» Олегом Скрипкой мы встретились в уютной кофейне на одной из тихих улиц киевского Подола, чтобы вспомнить с ним вехи славного пути, пройденного музыкантами за два десятка лет.
19-20 сентября на украинской онлайн-платформе hover.link — БеZVIZ Pre-party 1.5 пройдет первое мероприятие. Это пространство, которое максимально воспроизводит музыкальный фестиваль в реальности