Gerold

Gerold

Gerollds


1. Pretendent Love
2. Королева сходу
3. Чекаю на тебе
4. Відчуваю
5. Тенети
6. Намалюй
7. Дівчина VK
8. Какаду (бонус)
ВСІ ТРЕКИ

Ніхто з вас не задавав собі питання: чому українська рок-музика не дуже популярна навіть у нашій країні? Я вже мовчу про закордон… Може, це пов’язано із промоушеном, може, ще з чимось… Як би там не було, та буквально недавно мені довелося переслухати дебютний альбом київського гурту GEROLD, що отримав однойменну назву («GEROLD»). До платівки увійшло 8 пісень. Усі окрім двох – україномовні.

Ми маємо справу з дуже хорошим альбомом. Потреби з чимось порівнювати – просто не виникає. Та й, не знаю, чи можна. Бо, принаймні, в нашій країні не багато гуртів, що грають таку музику. Звичайно, якщо звернути погляди на американську сцену – то… Але це вже геть інша історія. Якщо серйозно, то відчувається вплив американської рок-музики на творчість колективу, але хлопці все рівно намагаються вносити у свої творіння якоїсь оригінальності. Це придає деяким пісням певного шарму.

Відкриває альбом англомовна композиція «Pretended Love». Тут усе за класикою жанру. Можна було б спершу подумати, що це грає молодий починаючий гурт із Каліфорнії на початку 90-х. З одногу боку – це певний рівень (послухайте, думаю, погодитесь зі мною). Але з іншого – надворі уже далеко не 90-ті…

У наступному треці «Королева Сходу» можна відмітити вокал. Та, до слова, вокал хороший у всіх піснях. Достатньо експресивний, достатньо емоційний, в поєднанні із музичною складовою – те, що треба. Звичайно, є над чим працювати, та для початку – згодиться.

«Відчуваю» - єдина лірична композиція на платівці. Гарний текст, гітарні соло, потужні ударні, що проявляються у всій красі під кінець пісні – guten!

Особливо хочеться відзначити дві пісні – «Тенети» та «Намалюй». Це так звані хіти! Драйвові, запальні і, що не мало важливо, «ненапряжні». Можливо, саме ці пісні можна буде почути на ФМ станціях чи на різних збірках.

Є пісня й з соціально напрямленою тематикою – «Дівчина VK». Вона про… Коротше, «пропала дівчина в контакті»!

Про жартівливу композицію «Какаду» музиканти самі сказали так: «Песня «Какаду» это личная драма вокалиста которого запарил его попугай. Но, как показывает практика, на песни со смыслом мало кто обращает внимание...» Незважаючи на останній аргумент, музиканти більше всього відійдуть від виконання цієї пісні…

Загалом, можна сказати, що альбом витриманий у стилі альтернативного року. Місцями проявляється панкове звучання (як от у конусному треку «Какаду»), але його не так багато, і акцентувати увагу на цій платівці на ньому не варто.

До слова, альбом вийшов на третю річницю гурту, таким чином ставши своєрідним подарунком як і самим музикантам, так і їх шанувальникам.

Митько Сяржук


Виконавець:
Gerollds
Назва:
Gerold
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2013
Видавець:
self-released

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯРЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
НОВИНИ
Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
19.07.2020

Автор і натхненник поп-групи Ampula Seven, блек-метал команди Haissem і формації Sunset Forsaken, про те, що внутрішня потреба у творчості важливіше зовнішніх стимулів