Amurekimuri

Amurekimuri

Amurekimuri


1. The Smile
2. April Rain
3. Love's Philosophy
4. Not You Not Me
5. I Don't Wanna Lose You
6. Kukawaka
7. On Leaving Some Friends At An
8. In The Back Of My Mind
9. As Soon As
10. Knock Knock Knock
11. My Ghostly Happiness
12. Beautiful And Clean
13. Daisies
14. Dead Tree
15. Good Night
16. People And Dolphins
ВСІ ТРЕКИ

Цей рік видався багатим на нові релізи лейблу Cardiowave. Спочатку подвійний альбом «Тысяча светлых ангелов» Flёur, а тепер восени одночасно вийшло два сольних проекти вокалістів одеської групи Ольги Пулатової та Олени Войнаровської. Войнаровська представила світу альбом «Amurekimuri». Слід зазначити, що для Олени – це дебют у створенні сайд-проектів поза межами основного гурту. Але дебют цей видався, безсумнівно, вдалим.

У створенні даного диску Олені допомагали музиканти з інших відомих гуртів, таких як «Легендарные Пластилиновые Ноги», «The Клюквінs» та ін. І хоча колектив існує з 2006 року, як бачимо, на реліз «Amurekimuri» зважилися лиш тепер. «Никаких особых потуг при создании аранжировок не было, как чувствовали — так и сыграли» - каже басист Олексій Довгальов. Дійсно, годі шукати на платівці штучних елементів, які багато хто використовує, щоб ними привернути більшу увагу слухачів. В даному випадку все зроблено душевно, відверто і від того – майже геніально!

Серед музичних композицій на альбомі зустрічаються треки, які складаються з компіляцій цитат з фільмів, звуків, шепотів. Це навіює слухачам ще більшої загадковості і певної потойбічності.

На платівці голос Войнаровської несе деяку сутінкову ніжність – казкову і прохолодну. І лише періодичні напливи тяжчих гітарних рифів не дають повністю заблукати в цій ніжності, поринувши у неї з головою і віддавши їй усього себе… Адже всі треки різні і водночас такі схожі між собою. Схожі своєю атмосферою. Завдяки цьому весь альбом слухається на одному диханні, і на повторі програвача може лунати до безкінечності. Аж доки зовнішні сили не потривожать слухача. «Amurekimuri» - така собі музика для особистих медитацій.

Хоч альбом і англомовний, та складається враження, що розумієш кожне слово, кожну ноту, кожен звук і навіть бачиш емоції виконавців. Це круто, дуже круто! Гадаю, якщо в будь-якому колективі виконавець на висоті, викладається на 100%, це і є свідченням його беззаперечного професіоналізму. Професіоналізму, яким вправно користується Олена Войнаровська та Ко.

Цікаві факти:

Текст останнього треку альбому «People And Dolphins» читає син гітариста гурту Андрія Басова.

Дмитро Вєков (арт-директор гурту та лейбли Cardiowave) про назву гурту та альбому «Amurekimuri»: «Раскрою секрет. Это слово из Лениного мобильного телефона. Как оно туда попало — вот где настоящая загадка»…

В альбомі звучать тексти не лише учасників проекту, а й таких поетів, як Вільям Блейк, Персі Шеллі, Джон Кітс, Йен Кертіс.

Завантажити чи придбати платівку можна тут: http://amurekimuri.kroogi.ru

Дмитро Войналович
(с) rock.kiev.ua


Виконавець:
Amurekimuri
Назва:
Amurekimuri
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2010
Видавець:
Cardiowave

ДОСЬЄ РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
НОВИНИ
Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
02.05.2022

Латвійські рок і метал музичні колективи та інші представники індустрії висловлюють свою підтримку народу України в ці важкі часи!