Amurekimuri

Amurekimuri

Amurekimuri


The Smile1. The Smile
April Rain2. April Rain
Love's Philosophy3. Love's Philosophy
Not You Not Me4. Not You Not Me
I Don't Wanna Lose You5. I Don't Wanna Lose You
Kukawaka6. Kukawaka
On Leaving Some Friends At An7. On Leaving Some Friends At An
In The Back Of My Mind8. In The Back Of My Mind
As Soon As9. As Soon As
Knock Knock Knock10. Knock Knock Knock
My Ghostly Happiness11. My Ghostly Happiness
Beautiful And Clean12. Beautiful And Clean
Daisies13. Daisies
Dead Tree14. Dead Tree
Good Night15. Good Night
People And Dolphins16. People And Dolphins

Цей рік видався багатим на нові релізи лейблу Cardiowave. Спочатку подвійний альбом «Тысяча светлых ангелов» Flёur, а тепер восени одночасно вийшло два сольних проекти вокалістів одеської групи Ольги Пулатової та Олени Войнаровської. Войнаровська представила світу альбом «Amurekimuri». Слід зазначити, що для Олени – це дебют у створенні сайд-проектів поза межами основного гурту. Але дебют цей видався, безсумнівно, вдалим.

У створенні даного диску Олені допомагали музиканти з інших відомих гуртів, таких як «Легендарные Пластилиновые Ноги», «The Клюквінs» та ін. І хоча колектив існує з 2006 року, як бачимо, на реліз «Amurekimuri» зважилися лиш тепер. «Никаких особых потуг при создании аранжировок не было, как чувствовали — так и сыграли» - каже басист Олексій Довгальов. Дійсно, годі шукати на платівці штучних елементів, які багато хто використовує, щоб ними привернути більшу увагу слухачів. В даному випадку все зроблено душевно, відверто і від того – майже геніально!

Серед музичних композицій на альбомі зустрічаються треки, які складаються з компіляцій цитат з фільмів, звуків, шепотів. Це навіює слухачам ще більшої загадковості і певної потойбічності.

На платівці голос Войнаровської несе деяку сутінкову ніжність – казкову і прохолодну. І лише періодичні напливи тяжчих гітарних рифів не дають повністю заблукати в цій ніжності, поринувши у неї з головою і віддавши їй усього себе… Адже всі треки різні і водночас такі схожі між собою. Схожі своєю атмосферою. Завдяки цьому весь альбом слухається на одному диханні, і на повторі програвача може лунати до безкінечності. Аж доки зовнішні сили не потривожать слухача. «Amurekimuri» - така собі музика для особистих медитацій.

Хоч альбом і англомовний, та складається враження, що розумієш кожне слово, кожну ноту, кожен звук і навіть бачиш емоції виконавців. Це круто, дуже круто! Гадаю, якщо в будь-якому колективі виконавець на висоті, викладається на 100%, це і є свідченням його беззаперечного професіоналізму. Професіоналізму, яким вправно користується Олена Войнаровська та Ко.

Цікаві факти:

Текст останнього треку альбому «People And Dolphins» читає син гітариста гурту Андрія Басова.

Дмитро Вєков (арт-директор гурту та лейбли Cardiowave) про назву гурту та альбому «Amurekimuri»: «Раскрою секрет. Это слово из Лениного мобильного телефона. Как оно туда попало — вот где настоящая загадка»…

В альбомі звучать тексти не лише учасників проекту, а й таких поетів, як Вільям Блейк, Персі Шеллі, Джон Кітс, Йен Кертіс.

Завантажити чи придбати платівку можна тут: http://amurekimuri.kroogi.ru

Дмитро Войналович
(с) rock.kiev.ua


Виконавець:
Amurekimuri
Назва:
Amurekimuri
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2010
Видавець:
Cardiowave
ДОСЬЄ РЕКОМЕНДАЦІЇ
Где?: «Це як радіосигнали, що відправляються з Землі в далекий космос»
ІНТЕРВ'Ю
Где?: «Це як радіосигнали, що відправляються з Землі в далекий космос»
17.07.2018

Повернувшись з творчої відпустки в 2014 році «ГДЕ?» Знову бере паузу. Музикантам необхідно осмислити накопичений творчий досвід, визначитися з подальшими пріоритетами і, можливо, реорганізуватися

Gibson оголосив себе банкрутом
НОВИНИ
Gibson оголосив себе банкрутом
13.05.2018

Американська компанія Gibson, заснована у 1984 році, постачає щорічно 170,000 гітар у 80 країн світу. Цього року корпорація опинилася на межі банкрутства з півмільярдним боргом