ВАКАНСІЇ · ВОКАЛ

• • •

Шукаю вокалістку по-справжньому

Мені 27 років, я - клавішник (любитель). В усі свої роки я твердо знав, що музика - це те, без чого я не уявляю свого життя. Зараз хочу знайти вокалістку - партнера в музиці, щоб серйозно зайнятись творчістю і вдосконаленням. Першочергова і здійсненна мета - ввійти в музичний світ Києва і дати людям послухали щось, що йде прямо з глибини нашої свідомості (саме записати пісню і випустити кліп).
Є одна готова на 80% пісня, яку люди в інтернеті пишуть, що "потрібно робити обов'язково" + численні шматки приспівів пісень, які розкидані на жорсткому диску.
За всі ці роки, що минули, я зрозумів одну просту істину: формулу, якою потрібно керуватись: у музичній творчості не повинно бути абсолютно жодних меж і рамок, окрім якості самої музики (даємо друзям і знайомим послухати свій матеріал і на люди показуємо найсильніше з нього).
-------Мені потрібна вокалістка і, бажано, співавтор пісень, яка не боїться сказати своє слово в музиці-
Всі когось копіюють, наслідують інших українських виконавців так, немов вони виникли знізвідки і існували вічність, як космос. Натомість, відкрити людям те, що вони самі відчувають - для них табу. Я дуже втомився я від цього ручного гальма, яке є в багатьох людей, що вміють співати)
Хотілось би роботу в такому форматі: ми пишемо матеріал, який у нас є, на папір, на диктофон, на все, потім обмінюємося ним, кажемо відверту думку, змінюємо, щось вставляємо, сьогодні в одному жанрі, завтра - в іншому. Хочу, щоб ти не боялась наімпровізовувати якісь вокальні лінії на послідовності акордів.

Заздалегідь скажу: я не дуже проста в спілкуванні людина, але у мене немає більш щирої, потужної і натхненної любові в житті, ніж любов до музики. Інколи я ставлю своє запитання: "Який я радий, що можу прийти додому і послухати музику". Це від мене не відбереш. Саме тому я йду на цей музичний крок (співтворчості, запису пісні та кліпу) та маю дуже великі надії на те, що роблю це недарма.

Стилі, які [теоретично] ми можемо покрити (кожен з них, приблизно співвідношення). Це я написав для якоїсь спрямованості, але в житті все одно все по-іншому виходить)
-Поп-музика - 30%
-Соул - 20%
-Софт-рок - 15%
-Диско - 10%
-Босса-нова - 10%
-Танго - 5%
-Джаз - 5%

Та що тут ще пояснювати, і так все зрозуміло. Якщо ти помічала, що ти не просто добре співаєш (хороших співачок море, але мало тих, хто співає душевно), а в людей з'являється якесь піднесення, співпереживання в очах, і ти розумієш: є контакт - отака вокалістка мені потрібна. У тебе має бути цей фактор - фактор душевного співу, який зачіпає людей. Без цього, які б пісні ми не писали, ми не зачепимо людей. Я дуже сподіваюсь, що я знайду тебе.

Давай так: якщо ти все прочитала з цього довгого тексту, незрозумілих моментів для тебе небагато, то постав собі сама запитання для самоперевірки:
-Я готова йти репетирувати з цим хлопцем в найближчі вихідні?

Якщо після цього питання у тебе взагалі не виникло жодних сумнівів - тоді лише пиши мені. Всякі маніпуляшки, дурилки, і всякі тралі-валі в дусі "сегодня я есть, завтра меня нет, а послезавтра возможно я подумаю о том, чтобы подумать через некоторое время о думании на тему думания о думанье о нашем с тобой сотрудничестве через тысячу лет" і решту подібного, чим страждають диванні дівчата, що перетворились на додаток до смартфона - не цікавить. Я написав це оголошення для пошуку відповідальної вокалістки, в якої виходить співати. Я спостерігатиму за її впливом на слухачів, мені цікавий лише цей аспект. Потрібна ясність: або разом творимо або ні. Що скажеш?

P.S. Одразу прохання в повідомленні прислати який-небудь ваш запис, де ви співаєте.11.08.2018КОНТАКТИ
Е-пошта:

шукаю
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Cardinal Birds: Якщо мати мету і багато працювати - можливо все!
ІНТЕРВ'Ю
Cardinal Birds: Якщо мати мету і багато працювати - можливо все!
26.12.2018

Різниця між музичними стилями нівелюється, про філософію годі й казати. Панк вже не той, скажете ви - можливо.. в ньому вже немає того бунту і протесту, але все ще вирує кураж свободи та дух молодості

У Києві пройде AIR Music Meetup`19
АНОНСИ
У Києві пройде AIR Music Meetup`19
28.05.2019

AIR Music Meetup`19 - це головна конференція для музикантів, які хочуть, щоб їх музика була почута мільйонами на YouTube.